Czytasz
Piątkowe święto popu, czyli nowa muzyka od Ariany, Seleny i Miley

Piątkowe święto popu, czyli nowa muzyka od Ariany, Seleny i Miley

Fani popu chyba nie mogli wymarzyć sobie lepszego dnia. Trzy rozpoznawalne na całym świecie wokalistki prezentują swoim słuchaczom muzyczne nowości, a to wszystko w tym samym czasie. 

Nowości dla każdego

Świeżą dostawę nowych kawałków zaserwowały swoim fanom Ariana Grande, Miley Cyrus oraz Selena Gomez. Trzeba przyznać, że dla osób będących zwolennikami tych trzech artystek ostatni piątek sierpnia okazuje się naprawdę łaskawy. 

Selena Gomez: nowa muzyka

Przejdźmy do konkretów. W zeszłym tygodniu autorka hitu Flowers ogłosiła na swoich social mediach, że premiera jej najnowszego singla zbliża się wielkimi krokami. Jak można się domyślić, artystka nie kłamała, a numer zatytułowany Used To Be Young jest już dostępny na streamingach. Kolejną wokalistką, która postanowiła ukazać muzyczne nowości, jest Selena, która opublikowała kawałek pod tytułem Single Soon. Przed wydaniem singla Gomez informowała swoich fanów, że jest w trakcie nagrywania trzeciego albumu i w międzyczasie chciałaby wydać lekki numer idealny na kończące się wakacje. 

Jeszcze więcej powodów do radości mają słuchacze Ariany Grande. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami artystka rozpoczęła świętowanie 10 rocznicy wydania swojego debiutanckiego albumu Yours Truly. Wobec tego Ariana postanawiała opublikować rozszerzoną wersję rocznicowej płyty zatytułowaną Yours Truly (Tenth Anniversary Edition). Znajdują się na niej kawałki w wersji live. Co więcej, w najbliższym czasie Grande zaprezentuje fanom dwie części Q&A oraz kolejne utwory nagrane na żywo. Obchody dziesięciolecia pierwszego krążka gwiazdy zakończą się w środę 30 sierpnia wraz z wydaniem numeru The Way w wersji live. Kawałek został nagrany z nieżyjącym już Macem Millerem, który prywatnie był chłopakiem Ariany. Oprócz tego opublikowane zostaną dodatkowe materiały zza kulis. 

To nie koniec popowej imprezy 

Jeśli ktoś pomyślał, że nowości od Miley, Sel i Ari wydane w tym samym czasie to wszystko, co mogło się wydarzyć, to informujemy, że był w błędzie. Okazuje się, że wśród premierowych kawałków znajdzie się również coś dla sympatyków BLACKPINK oraz Iggy Azalei. Dziewczyny z południowokoreańskiego girlsbandu zaprezentowały singiel The Girls, a Iggy opublikowała numer zatytułowany Money Come. Można by było pomyśleć, że to już koniec nowości do sprawdzenia. Jednak wtedy do gry wkracza SZA, która przedstawiła nowy teledysk do piosenki Snooze pochodzącej z płyty SOS

Sprawdź też
DJ Khaled

Jesteśmy już na mecie wielkich piątkowych premier. Przypominamy jednak, że w serwisach streamingowych z pewnością czeka na was jeszcze większa dawka nowych singli do odkrycia. 

Sprawdź też: Young Leosia i Bambi to prawdziwe „BFF”. Potwierdzają to wspólnym utworem

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone