Czytasz
Morcheeba – jeden z najważniejszych zespołów trip hopowych zagra w Polsce

Morcheeba – jeden z najważniejszych zespołów trip hopowych zagra w Polsce

Morcheeba

Jeden z ważniejszych zespołów lat 90. i 00. przyjedzie na cztery koncerty do Polski. Morcheeba pojawi się w Warszawie, Krakowie (oba wyprzedane), Wrocławiu i w Gdańsku.

Morcheeba to zespół założony w połowie lat dziewięćdziesiątych w Wielkiej Brytanii. Do ich największych inspiracji na początku kariery należeli Bob Dylan, Neil Young czy Crosby, jednak z biegiem czasu twórczość grupy ewoluowała i zyskiwała coraz bardziej unikatowy charakter. Wykreowali styl będący połączeniem trip hopu, rocka i elektroniki, które przez przeszło dwie dekady wciąż elektryzuje i zachwyca miliony słuchaczy na całym świecie. Ich płyty nadal notują świetne wyniki sprzedaży, a koncertowe zapowiedzi wzbudzają niemałe zainteresowanie.

Także w naszym kraju zespół ma wielu fanów i słuchaczy, dlatego Morcheeba pojawi się w najbliższym czasie w aż czterech miastach. W lutym grupa pojawi się w Warszawie i Gdańsku, początkiem marca w Krakowie, natomiast w maju przyjedzie do Wrocławia. W czasie koncertów usłyszymy zarówno ich największe hity jak Otherwise, Blood Like Lemonade, Enjoy the Ride czy Gimme Your Love, jak i numery z ostatniej płyty Blaze Away, wydanej rok temu przez Fly Agaric. 

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć tego kultowego składu na żywo, nie przegapcie zbliżających się wydarzeń!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone