Czytasz
Pierwsze ogłoszenie Hip Hop Kemp 2019

Pierwsze ogłoszenie Hip Hop Kemp 2019

Hip Hop Kemp

Kogo zobaczymy na tegorocznej edycji Hip Hop Kemp w Hradcu Kralove? Zobaczcie!

Pierwsze powiewy cieplejszego powietrza, dłuższe dni i słońce rażące nas w oczy. To oznacza jedno – idzie wiosna! A wraz z wiosną jej najlepszy aspekt, czyli pierwsze plenerowe imprezy, otwierające sezon festiwali muzycznych. Jednak to co je oczywiście poprzedza, to wyczekiwane, szeroko komentowane i ekscytujące ogłoszenia artystów, którzy zapełniają kolejne punkty line-upu.

Jednym z letnich festiwali, który w ostatni czasie uchylił rąbka tajemnicy w kwestii swojego muzycznego składu, jest czeski Hip Hop Kemp. To będzie już osiemnasta edycja wydarzenia uznawanego przez fanów hip hopu za prawdziwe święto. Luźna atmosfera, kilkanaście tysięcy festiwalowiczów, niekończąca się impreza i dziesiątki koncertów. Wśród twórców pojawiających się w programach w latach ubiegłych , możemy wymienić m.in. GZA, $uicideboys, Rejjie Snow i całą masę rodzimych raperów. A co przygotowali dla nas organizatorzy w tym roku?

Wśród pierwszych ogłoszonych artystów znalazł się Tech N9ne, czyli amerykański raper z konkretnym muzycznym stażem. Przez przeszło trzy dekady swojej działalności, zyskał on status karabinu maszynowego rymów i założył własną wytwórnie płytową Strange Music. Oprócz tego przygotujcie się na spotkanie z The Alchemist! To beatmaker mający na swoim koncie kilka udanych albumów i współprac, potrafiący rozruszać koncertową publiczność jak mało kto, a dopełnieniem pierwszego ogłoszenia od Hip Hop Kemp jest Kontrafakt, czyli słowacka formacja doskonale znana stałym bywalcom festiwalu w Hradcu.

Impreza standardowo odbędzie się w połowie sierpnia, a bilety na Hip Hop Kemp dostaniecie u nas. Bądźcie czujni – niebawem kolejne ogłoszenia!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone