Czytasz
Polsat znowu rusza na poszukiwanie gwiazd – wraca „Must Be the Music”

Polsat znowu rusza na poszukiwanie gwiazd – wraca „Must Be the Music”

Must Be the Music Polsat

Polsat reaktywuje popularny talent show Must Be the Music. Tylko muzyka, który zniknął z anteny osiem lat temu. Nowe odcinki zobaczymy w wiosennej ramówce 2025 roku.

Nagły koniec i wielki powrót

Program Must Be the Music. Tylko muzyka był jednym z tych flagowych stacji Polsat. Emitowany od marca 2011 roku show szybko zdobył uznanie dzięki występom utalentowanych uczestników oraz charyzmatycznemu jury, w którym byli Kora Jackowska czy Elżbieta Zapendowska. Po jedenastu edycjach program zniknął jednak nagle z ramówki.

Od dłuższego czasu krążyły pogłoski o możliwej reaktywacji. Informacje te znalazły potwierdzenie podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwalu, który odbył się w dniach 24-25 maja w Sopocie. Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu, oficjalnie rozwiał wątpliwości, zapowiadając, że show powróci w wiosennej ramówce 2025 roku. Miszczak podkreślił, że format ponownie umożliwi wielu artystom zaistnienie na polskiej scenie muzycznej.

On naprawdę zajmuje się wszystkim! Snoop Dogg będzie jurorem muzycznego show

Polsat i Must Be the Music: gwiazdy z show

Przez lata emisji MBTM wypromował wielu znanych dziś artystów. Wśród nich znaleźli się m.in. Kasia Moś, LemON, Piękni i Młodzi oraz Enej. Ten ostatni zespół, który zwyciężył w pierwszej edycji, odegrał szczególną rolę podczas tegorocznego Polsat Hit Festiwalu.

Sprawdź też

Choć szczegóły dotyczące nowej edycji programu nie zostały jeszcze ujawnione, jedno jest pewne: w jury nie zobaczymy Elżbiety Zapendowskiej. Trenerka emisji głosu, która przez wiele edycji oceniała uczestników, wyznała, że nawet jeśli otrzymałaby propozycję powrotu, nie zamierza jej przyjąć. Jej decyzja spotkała się z mieszanymi reakcjami, gdyż była ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych jurorek.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone