Czytasz
Rozpoczynamy rok z mocnymi ogłoszeniami – Nicola Cruz i Dorian Electra zagrają w Polsce

Rozpoczynamy rok z mocnymi ogłoszeniami – Nicola Cruz i Dorian Electra zagrają w Polsce

Dorian Electra Nicola Cruz Going. bilety koncerty ogłoszenia

Nie musieliśmy długo czekać na konkretne koncertowe ogłoszenia. Mamy dopiero początek roku, a 2020 już zapowiada się bardzo interesująco.

Ogłoszenia, ogłoszenia! Już na wiosnę, do naszego kraju wpadną ekwadorski producent Nicola Cruzoraz ekscentryczni bubblegum popowi muzycy Dorian Electra.

Plemienna elektronika o niespiesznym tempie święci w ostatnich miesiącach triumfy. Jest to doskonale widoczne na przykładzie wielu europejskich festiwali, w których psychodelia miesza się z zachwycającą scenografią, a techno ustępuje miejsca downtempo, psytrance’owi, ambientowi czy spirytualistycznemu jazzowi.

Właśnie taką estetykę prezentuje Nicola Cruz, ekwadorski producent, który podbił serca wielu słuchaczy na całym świecie. Hipnotyzująca muzyka klubowa miesza się u niego z samplami, w których Cruz wykorzystuje rdzenne południowoamerykańskie instrumenty i wokalizy. W Pradze Centrum artysta zaprezentuje swój autorski materiał i szczerze powiedziawszy, nie możemy się już doczekać tego live actu.

Drugim dzisiejszym ogłoszeniem, które podniosło nam znacznie tętno jest zapowiedź przyjazdu do Warszawy Doriana Electry. Electra określają siebie jako “gender fluid” i nie utożsamiają się z żadną płci – ani męską, ani żeńską, a w zamian używają czasowników w mnogiej formie “oni”.

Ci queerowi, niezwykle barwni i odważni artyści nagrali w ubiegłym roku znakomity debiutancki album Flamboyant, na którym znajdziemy muzyczkę rodem z wytwórni PC Music – przebojową, ekstrawagancką i przesłodzoną. To właśnie tę płytę będą promować w stołecznej Hydrozagadce.

Bilety na występ Nikoli Cruza są już dostępne w Going., wejściówki na Doriana Electrę trafią do sprzedaży w piątek 10 stycznia!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone