Czytasz
NLE Choppa i Smokepurpp na jednej scenie – Lato w Plenerze 2022 nadchodzi!

NLE Choppa i Smokepurpp na jednej scenie – Lato w Plenerze 2022 nadchodzi!

Legenda ery Soundcloud rapu łączy siły z NLE Choppą, by wystąpić w Warszawie w czerwcu tego roku.

NLE Choppa i Smokepurpp zagrają wspólnie w Warszawie już 16 czerwca w ramach Lata w Plenerze!

NLE Choppa Smokepurpp
NLE Choppa Smokepurpp

Smokepurpp to postać, która miała potężny wpływ na rozwój nowych brzmień rapu. Jego niczym nieskrępowane eksperymenty odbiły się szerokim echem i zapewniły mu ogromny internetowy rozgłos. Niedługo potem Smokepurpp wyprzedawał już największe koncerty i gościł na kawałkach najpopularniejszych raperów.

Po przełomowym singlu Ski Mask przyszła pora na mocniejsze uderzenie. W 2017 światło dzienne ujrzał mixtape Deadstar z gościnnymi zwrotkami Chief Keefa, Juicy J’a i Travisa Scotta. Od tego momentu jego ksywka była wymieniana jednym tchem obok największych gwiazd trapu.

Spotkanie na jednej scenie w warszawskiej Progresji nie będzie pierwszym dla NLE Choppy i Smokepurppa. Panowie mają na swoim koncie współpracę na mocnym Double. NLE Choppa to reprezentant sceny z Memphis. Przebił się do świadomości słuchaczy viralowym singlem Shotta. Na początku tego roku wypuścił również album Me vs. Me, który odznacza się szerokim rozstrzałem brzmieniowym i prezentuje Choppę w różnych wydaniach.

Sprawdź też
Tupac Drake

Koncert Smokepurppa i NLE Choppy to zarazem pierwsze ogłoszenie cyklu Lato w Plenerze 2022. W zeszłym roku w ramach LwP wystąpili m. in. Mery Spolsky, Żabson, Guzior, Paluch, Reto, Stachursky czy Kizo. Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie także gości z zagranicy. Szykujcie się na więcej niespodzianek w nadchodzących dniach. Będzie naprawdę grubo.

NLE Choppa i Smokepurpp zagrają wspólnie w Warszawie 19 czerwca – zgarnij bilety

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone