Czytasz
Nowy singiel Margaret jest bardzo spoko – posłuchajcie Reksia

Nowy singiel Margaret jest bardzo spoko – posłuchajcie Reksia

Margaret Reksiu Otsochodzi rap pop MORE koncert bilety Lato na Pradze premiera

Nie od dziś wiadomo, że Margaret przechodzi od pewnego czasu muzyczną i wizerunkową przemianę. Najnowszy singiel jest tego kolejnym potwierdzeniem.

W 2019 roku ukazał się album Gaja Hornby, który zwiastował spore zmiany – nowi producenci i ciekawi goście (m.in. Gverilla) były częścią tego planu. W marcu mogliśmy usłyszeć zapowiadający czwarty album artystki numer Nowe Plemię, miesiąc później pojawiły się Przebiśniegi. Oba single to kolejne dorodne owoce działań z producentem KaCeZetem, którego bitom najlbiżej do reggaetonu, trapu i dancehallu. Stały współpracownik Margaret udziela się również na najnowszym singlu Reksiu, na którym słyszymy też rapowego gościa – swoją zwrotkę nawinął Otsochodzi.

Zapomnijcie o starej Margaret. Odcinamy przeszłość grubą kreską i z ciekawością zapatrujemy się na kolejne dokonania wokalistki. Póki co, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących nadchodzącej płyty, ale dotychczasowe single zwiastujące ten album to naprawdę przyjemne kawałki. Zarówno Nowe Plemię, Przebiśniegi, jak i Reksiu przyciagają uwagę solidną produkcją, wciagającym wokalem i charyzmą Margaret, której dobrze z lekko braggującym, mega wyluzowanym wizerunkiem w stylu Rihanny.

Sprawdź też

Polecamy odpalić Wam Reksia, bo klip też spoko i pamiętajcie też, że 16 września artystka zagra koncert w ramach cyklu Lato na Pradze. Bilety znajdziecie w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone