Czytasz
Oki wypuścił nowy singiel! Jak brzmią „Woda sodowa” i dwa kolejne kawałki?

Oki wypuścił nowy singiel! Jak brzmią „Woda sodowa” i dwa kolejne kawałki?

Oki woda sodowa

Takiego roll-outu albumu jeszcze nie mieliśmy. Transmisję ze studia, którą odpalił Oki, można oglądać z perspektywy aż ośmiu kadrów. Po 60 godzinach streama w końcu otrzymaliśmy wyczekiwany singiel o tytule Woda sodowa. Znamy również dwa inne intra.

Oki rozpoczął promocję najnowszej płyty w wielkim stylu, bo towarzyszyła jej 60-godzinna transmisja, której zwieńczeniem jest Woda sodowa. W nowym utworze Oki rzuca mnóstwo ksyw i porusza wiele kwestii związanych z rapową branżą.

Nie dość, że mogliśmy oglądać proces tworzenia utworów z wielu kamer, to jeszcze trwał on nieprzerwanie 60 godzin. Słuchacze mogli więc oglądać, jak raper je śniadanie, śpi czy też gra z kolegami w ping-ponga. Głównym punktem programu były jednak oczywiście sesje w studiu, w którym razem z @atutowym tworzyli nową muzykę.

Przeczytajcie 47 powodów, dla których nowa płyta Okiego rozgromi ten rok

Niezapowiadany powrót

W rapowym świecie nie było absolutnie żadnych przesłanek, by Oki miał wracać już teraz. Zakrojona na szeroką skalę transmisja pojawiła się dosłownie znikąd.

Uruchomienie akcji promocyjnej właśnie teraz nie było z pewnością przypadkowe. Dopiero co ofensywę wydawniczą albumu zakończył Otsochodzi, jeden z najbliższych przyjaciół Okiego w świecie rapu. Artyści ewidentnie nie chcą nawzajem sobie przeszkadzać, szczególnie że są w jednej wytwórni, czyli 2020. Po internecie lata już pierwszy snippet pochodzący z akcji. Jak jednak podkreślił sam gospodarz, jest to luźny track, który nie znajdzie się na płycie.

Oki woda sodowa

Co wiemy o najnowszej płycie Jeżyka? | Oki – Woda sodowa

Najnowszy krążek Młodego Jeżyka będzie nosił tytuł Era47. Jest to naturalna kontynuacja, bo poprzednie albumy rapera również były nazywane według wzoru: słowo klucz + 47. To znak rozpoznawczy artysty od początku kariery. Z pewnością na krążku można spodziewać się gości z wytwórni 2020 takich jak np. członkowie OIO. Co więcej, na streamie pojawili się Waima, Asster oraz Sobel.

Sprawdź też
Gibbs koncerty

Preorder jest do kupienia na stronie artysty. Premiera będzie miała miejsce 7 czerwca 2024 roku. Na razie poznaliśmy trzy tzw. intra. Oprócz Wody sodowej możemy posłuchać utwory Wrak i Kaucja.

Oki Woda sodowa
Oki woda sodowa

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone