Czytasz
Synowie członków The Beatles poszli ścieżką swoich ojców. Nagrali wspólny kawałek

Synowie członków The Beatles poszli ścieżką swoich ojców. Nagrali wspólny kawałek

Sam Mendes The Beatles

Przyszedł czas, aby to młodzi przejęli stery. Synowie członków The Beatles (Johna Lennona i Paula McCartneya) poszli w ślady rodziców i opublikowali wspólną piosenkę.

The Beatles wiecznie żywi

Niespełna rok temu dostaliśmy nowy utwór Beatlesów. Nie było go w naszym bingo – przyszedł niespodziewanie i usłyszeliśmy w nim wszystkich członków legendarnej grupy. Historia piosenki sięga znacznie dalej, bo do lat 70., kiedy to John Lennon nagrał do niej wokal i pianino. Przez długi czas technologia nie pozwoliła ich wykorzystać, ale wreszcie się to udało. Now and Then stało się ostatnim kawałkiem we wspólnym dorobku artystów.

Nie stawiamy jednak w tym miejscu kropki. Dziedzictwo grupy The Beatles będzie poniekąd kontynuowane, a zajmą się tym osoby, które – mogłoby się wydawać – zrobią to najlepiej. W myśl przysłowia niedaleko pada jabłko od jabłoni na ścieżkę muzyczną wkroczyli synowie Johna Lennona i Paula McCartneya, którzy właśnie stworzyli razem kawałek.

Sam Mendes opowie historię The Beatles. I to… cztery razy!

Dzieci kultywują muzyczne tradycje

Drugie pokolenie Beatlesów spotkało się w końcu w studiu! James McCartney wydał niedawno najnowszy kawałek Primrose Hill i jak się okazuje, przy nagrywaniu pomagał mu Sean Ono Lennon. – Pewnego pięknego letniego dnia, jako dziecko mieszkające w Szkocji, miałem wizję (…) Oczami wyobraźni zobaczyłem moją prawdziwą miłość i wybawiciela. Primrose Hill opowiada o tym, jak – podobnie do mnie – znaleźć tę osobę – napisał krótko przed premierą McCartney.

Dzisiaj jestem bardzo podekscytowany możliwością podzielenia się moją najnowszą piosenką, której współautorem jest mój dobry przyjaciel – kontynuował. – Wraz z jej wydaniem naprawdę nabieramy tempa i jestem bardzo podekscytowany możliwością dalszego dzielenia się z wami muzyką.

Sprawdź też
Taylor Swift Najbardziej wpływowi muzycy

Potomkowie Beatlesów nie są zupełnymi nowicjuszami na rynku muzycznym. James McCartney ma na swoim koncie dwa albumy oraz dwie EP-ki, a wcześniej pomagał także w tworzeniu swoim rodzicom. Sean Ono Lennon opublikował cztery solowe wydawnictwa, współpracował przy soundtrackach do wielu filmów i maczał palce m.in. przy krążku Lany Del Rey.

Panowie zdają się też być kumplami od dłuższego czasu. W 2018 roku wstawili do sieci selfie, przypominające mini sesję muzyczną, a fani od razu zaczęli domagać się wyników. Jak już wiemy, te były tylko kwestią czasu. A jak wyszło? Posłuchajcie Primrose Hill i przekonajcie się sami.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone