Czytasz
Oto 10 naszych ulubionych występów w serii Colors

Oto 10 naszych ulubionych występów w serii Colors

Colors Going. koncerty online stream zostajewdomu

Ten cykl znają wszyscy pasjonaci rapu, r’n’b i podobnych gatunków. A jeśli nie znają, to powinni, bo Colors dowozi znakomite występy w prostej, sprawdzonej formie.

Początki platformy Colors sięgają 2016 roku, kiedy to na kanale berlińskiej inicjatywy pojawiły się pierwsze videosy. Formuła jest banalna – statyczne kadry, przeważnie 2-3 ujęcia kamery i najróżniejsze kolory służące za często jedyną oprócz mikrofonu scenografię. Całą resztę stanowi robota artystów – ich stylówka, charyzma, wizerunek i wokal.

Colors mają w sumie sporo ponad miliard odtworzeń i z oddolnej inicjatywy stali się prawdziwym gigantem branży. Wybraliśmy dla Was 10 dotychczasowych filmów, które spodobały nam się najbardziej. Nie oznacza to jednak, że pozostałe mocno od nich odstają. Wszystkie występy trzymają wysoki poziom i jest to jeden z największych atutów serii. Pamiętajcie – All COLORS, no genres.

Denzel Curry – Diet_

Najlepszy technicznie raper świata w najlepszym utworze z ostatniego mikstejpu UNLOCKED nagranego wspólnie z producentem znanym jako Kenny Beats.

EarthGang – Up

Porywający szaleńcy z Atlanty to gwarancja powalających stylizacji, wokalnych popisów i dobrej zabawy. Nie sposób oderwać od nich oczu.

Jorja Smith – Blue Lights

Zjawiskowa Jorja Smith w pięknej piosence Blue Lights, która w zasadzie zapewniła jej drogę do światowego rozgłosu. Można się zatracić.

Kojey Radical – Cashmere Tears

Na potrzeby swojego drugiego występu w ramach Colors, Kojey Radical zaprosił cały zespół. I słusznie, bo w grupie raźniej, a Cashmere Tears to kawał solidnej kompozycji.

Tierra Whack – Unemployed

Najlepsza stylówa w historii Colors? Bardzo możliwe. Jeden z topowych występów? Co do tego nie ma możliwości. Tierra to klasa.

Ama Lou – Tried Up

Nieco bardziej wyczillowane r’n’b od Amy Lou, do której mogą należeć najbliższe lata. Klimaciarskie.

Saba – There You Go

Back to 2017. Uważamy, że Saba jest jednym z mocniej niedocenianych raperów. Świetne skille, super numery i niewymuszony luz. Chcecie oglądać to w kółko.

JPEGMAFIA – Thug Tears

Oh, Peggy. Razem z Denzelem Currym największy punkowiec w światowej rap grze. Nie lubimy, jak ktoś na nas krzyczy, ale Peggy’emu byśmy pozwolili.

Maxo Kream – Drizzy Draco

Popatrzcie tylko, Maxo Kream niby nie robi na scenie nic specjalnego, delikatnie się buja, oszczędnie gestykuluje, ale jakimś cudem nie możemy oderwać od niego wzroku. Tu się po prostu wszystko zgadza. Widzimy się na Cloucie ziomek.

Sprawdź też
Flow Quebonafide

slowthai – Ladies

Jakiś czas temu slowthai bardzo nieładnie zachował się wobec Katherine Ryan i swoich fanów zgromadzonych na gali NME. Przeprosił, wyraził skruchę, dajemy drugą szansę. A

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem.

– zachowaj co najmniej 1 metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

– unikaj dużych zgromadzeń i skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590.

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone