Czytasz
Oto jest dzień, który dał nam rap! Otsochodzi wypuścił singiel

Oto jest dzień, który dał nam rap! Otsochodzi wypuścił singiel

Otsochodzi singiel

Po współtworzeniu OIO, wydaniu fenomenalnego Tarcho Terroru i genialnym występie w Clubie 2020 Otsochodzi pokazał singiel z kolejnego projektu.

Singiel Otsochodzi o wdzięcznym tytule RAP wleciał na streamingi o północy. Utwór zapowiada kolejny album rapera o tytule TThe Grind. Reprezentant 2020 podzielił się w nim swoim aktualnym podejściem do rapu, który, jak sam twierdzi, zarówno kocha, jak i nienawidzi. Całość jest przekazana w bardzo dynamiczny, charakterystyczny dla Otso sposób. Refren z kolei zdradza ogromny potencjał koncertowy. W bicie wyprodukowanym przez producenta o pseudonimie Lohleq dzieje się naprawdę sporo. Zresztą sprawdźcie sami.

Dzisiaj ma ruszyć również preorder albumu. To jeden z pierwszych dużych roll-outów rapowego mainstreamu w tym roku. Na pewno możemy oczekiwać na tej płycie śmietanki producenckiej powiązanej z wytwórnią 2020, jak i mocnych featów. W ciemno można obstawiać takie postacie jak OKI, Igi czy nawet Taco Hemingway. Otso dograł się przecież do ich ostatnich projektów.

Czytajcie więcej o nowościach ze świata rapu tutaj!

Trajektoria artystyczna Otso przypomina drogę pełną zaskakujących zwrotów. Wybił się jako reprezentant oldschoolowego rapu, jednak ta stylistyka była dla niego tylko przystankiem. W 2017 roku zszokował scenę muzyczną, wprowadzając Nowy Kolor, czyli album, który stał się ikoną nowatorskiego podejścia do hip-hopu w Polsce i wywołał także kontrowersję w całej branży. Jego ostatni solowy krążek, Tarcho Terror z 2022 roku, był powiewem nowej jakości w jego dorobku artystycznym. Z tego powodu oczekiwania wobec jego nadchodzącej płyty są wysokie. Szczególnie że charakterystyczne, podwójne T w TThe Grind sugeruje kontynuowanie stylu i przelotu z Tarcho.

Sprawdź też
Mata na dożynkach prezes

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone