Czytasz
Kendrick Lamar przybił piątkę z Chanel – mamy zapowiedź nowego utworu

Kendrick Lamar przybił piątkę z Chanel – mamy zapowiedź nowego utworu

kendrick lamar chanel

Artyści kochają modę, a najlepszym tego dowodem są najnowsze wieści ze świata show-biznesu. Najpierw Miley Cyrus oddała nieopublikowaną piosenkę marce Louis Vuitton, a teraz Kendrick pojawił się w towarzystwie Chanel.

Kendrick Lamar i Chanel, czyli tak brzmi haute couture

Początek roku wiąże się z czasem fashion weeków i wiadomościami dotyczącymi trendów, które będą obowiązywać w najbliższych miesiącach. Gwiazdy muzyki zdają sobie sprawę z tego, że moda to ważny biznes wpływający na popkulturę, a to powoduje, że ich współprace z największymi markami są coraz częstsze.

Jeden z najważniejszych graczy przemysłu modowego, czyli Chanel, opublikował krótkometrażowy film dotyczący kolekcji wiosna-lato 2024 haute couture. Klip wyreżyserował Dave Free, a więc twórca znany głównie z kreatywnej współpracy z Kendrickiem Lamarem. Ścieżką dźwiękową zajął się właśnie K.Dot. W ten sposób inspirujący i elegancki film promocyjny został okraszony nieopublikowaną wcześniej piosenką stworzoną przez amerykańskiego rapera.

Kendrick Lamar zaprezentował własny telefon. A gdzie nowa muzyka?!

Imponująca reprezentacja

Warto również wspomnieć o niezaprzeczalnie rozpoznawalnych nazwiskach, jakie pojawiły się w filmie. Mowa tutaj o brytyjskiej supermodelce Naomi Cambell oraz amerykańskiej aktorce Margaret Qualley, które wystąpiły w rolach głównych. Sam Kendrick Lamar już wcześniej pokazywał sympatię do Chanel. W 2023 roku był jednym z gości zasiadających w pierwszym rzędzie na pokazie marki przedstawiającym kolekcje haute couture jesień-zima 2023.

Dla fanów nieinteresujących się wielkim światem mody jest to okazja do posłuchania nowej muzyki stworzonej przez Kendricka. Artysta przedstawił kawałek utrzymany w jazzowo-soulowej stylistyce. Jest to pierwsza wydawnicza aktywność rapera od momentu publikacji albumu zatytułowanego Mr. Morale & the Big Steppers, która miała miejsce wiosną 2022 roku. Jak na razie nie pojawiły się informacje dotyczącej wydania singla.

Sprawdź też
Iggy Azalea

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone