Czytasz
Oto magia świąt! Young Multi pomógł finansowo seniorkom i seniorom

Oto magia świąt! Young Multi pomógł finansowo seniorkom i seniorom

Young Multi drillowców

Grudniowa aura to nie tylko pięknie wyglądające choinki i bogato przystrojone stoły. To również czas, w którym niektóre grupy społeczne potrzebują większego wsparcia niż zwykle. Young Multi ruszył z pomocą dla seniorów!

Wy też możecie podarować Wigilię

Jednym z plusów popularności jest to, że można ją wykorzystać w szczytnym celu. Tym razem to Young Multi postanowił spożytkować swoje zasięgi i zdecydował się na wsparcie akcji Podaruj Wigilię organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Raper zorganizował specjalnego stream charytatywny, którego celem było zebranie pieniędzy dla seniorek i seniorów. Szybko udało się zgromadzić ponad 100 tysięcy złotych.

Każde zebrane 100 złotych gwarantuje pokrycie kosztów świątecznej kolacji, upominku oraz dojazdu dla jednej samotnej starszej osoby. Oprócz tego niezbędne są również inne środki finansowe, które umożliwią pomoc dla osób, które nie mają możliwości opuszczenia swojego domu. W związku z tym każda złotówka wpłacona na zbiórkę ma znaczenie. Im więcej wpłat, tym więcej starszych osób ma szansę na skorzystanie ze świątecznej pomocy.

Czy Bambi i Young Multi są skonfliktowani? Poznaliśmy odpowiedź

Nieśmy dobro – zachęca Young Multi

W tym roku Stowarzyszenie mali bracia Ubogich planowało zorganizować kolację wigilijną, która pomieściłaby ponad 700 starszych osób przy jednym stole. Każdego roku dzięki szczodrości wspierających tę akcję część samotnych seniorów ma szansę przeżyć prawdziwą Wigilię w gronie innych ludzi. Jest to niezwykle istotne, ponieważ w pewnym wieku ludziom zaczyna doskwierać głównie samotność.

Sprawdź też
Lollapalooza serial

Tego rodzaju akcje często nie docierają do młodych osób, dlatego tak istotna jest ich promocja przez twórców, którzy mają wpływ na najmłodszą widownię. Idealnym przykładem jest Multi, którego streamy są oglądane przez dużą liczbę osób, co przełożyło się na pokaźną kwotę zgromadzoną na rzecz niesienia wsparcia seniorom.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone