Czytasz
Pawbeats, Tede, CatchUp z Bambi… Te premiery rapowe przyniósł styczeń 2024

Pawbeats, Tede, CatchUp z Bambi… Te premiery rapowe przyniósł styczeń 2024

Premiery rapowe styczeń 2024

Czy Bambi smakuje dobrze z ketchupem? Możemy się przekonać, odpalając ich najnowszy wspólny numer. Ponadto wylądowała też nowa płyta Pawbeatsa, singiel od Tedego i wiele więcej. Oto premiery rapowe, które przyszykował nam styczeń 2024.

Styczeń 2024 zaczął się niemałym zamieszaniem, jakie zgotował nam Szpaku ze swoim beefem. Pora jednak wreszcie się otrząsnąć i zerknąć na inne premiery rapowe.

Pawbeats: Kruwki, chodzenie po górach, polski rap

Naczelny śmieszek polskiej muzyki wydał kolejne dzieło. Podobnie jak przy promocji Nocnej marketingowi Dziennej towarzyszyły memy, wyśmiewanie artystów czy nawet przemycenie tekstu Szamana Palucha w Dzień Dobry TVN. Ostatecznie to jednak tylko humorystyczna otoczka, która nijak się ma do wysokiej wartości artystycznej projektu. Na płycie udzielili się m.in. Roxie Węgiel, VNM, Kasia Stankiewicz, Sarius, Ewa Farna, Piotr Rogucki i wiele innych znamienitych postaci polskiej muzyki.

27.piep**yćdemony | Premiery rapowe styczeń 2024

Jedna z ciekawszych alternatywnych postaci rapowych wydała nowy singiel. Utwór ma tytuł MAMA i jest bardzo emocjonalnym, poważnym hołdem dla swojej rodzicielki. Mocna rzecz.

Yann ze Zdechłym Osą

EJ DI EJCZ DI to tytuł najnowszego singla od tej dwójki. Za muzykę odpowiada niezawodny Aetherboy1, także możemy być więcej niż pewni, że będzie to mocne, post-punkowe, gitarowe je*nięcie. Zresztą sprawdźcie sami.

CatchUp i Bambi już się lubią

Jak wskazuje intro utworu, polubili się w przeciągu dwóch i pół sekundy. Kot Schrödingera to tytuł najnowszego singla od tej dwójki. Na niebywale energetycznym bicie CatchUp i Bambi narzekają na fakt, że w sumie są już trochę sławni, ale nadal nie stać ich na hotel Bristol. Cóż, każdy ma swój punkt widzenia. Ważne, że buja.

Nowy TEDAS | Premiery rapowe styczeń 2024

Wielu słuchaczy mawia, że Tede jest jak wino. Ten z kolei bardzo lubi w ostatnim czasie potwierdzać tę tezę, wydając kolejne tracki na klasycznych brzmieniach. Jest follow-upik do Wzgórza Ya-Pa, jest bit Sir Micha. Dla koneserów to więcej niż wystarczająco, żeby machać łapą.

Sprawdź też
Mariah Carey

Malik Montana z nową płytą

Single z Export/Import już zdążyły wbić po parę baniek, więc prawdopodobnie taki sam los można wieszczyć reszcie wydanych dzisiaj utworów. Na featach m.in. Kaz Bałagane, Aleshen czy Kronkel Dom. Podobno w jednym z utworów miał znaleźć się również włoski raper Rondodasosa, jednak Malik z jakiegoś powodu rozmyślił się i wyciął jego zwrotkę. Niezbadane są wyroki lidera GM2L, ale za to zbadać można jego najnowszy projekt:

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone