Czytasz
Pezet przeszedł polską rap-grę – teraz pora na was!

Pezet przeszedł polską rap-grę – teraz pora na was!

Pezet gra mobilna

Nie od dzisiaj wiadomo, że Pezet to nie tylko raper, ale i ogarnięty przedsiębiorca. Dzisiaj premierę ma jego gra mobilna o tytule Rap Game: The Strife. Debiut wspiera premiera nowego teledysku o tym samym tytule. 

Pezet postanowił skonkretyzować swoją niegasnącą zajawkę muzyczną w niecodzienny sposób. Rap Game: The Strife to gra mobilna, która została stworzona z zamiłowania autora do hip-hopu. Całość luźno nawiązuje do postaci warszawskiej legendy oraz jej historii na polskiej scenie rapowej. Bohater rozpoczyna karierę, a jego losy prowadzą nas na szczyt trudnej, często niewdzięcznej branży. Hip-hopowy klimat gwarantowany.

Pezet gra mobilna
Pezet gra mobilna

Rap Game to gra, która bynajmniej nie jest żadnym rap battle. To fajna gierka na telefon, trochę  bijatyka,  trochę przygodówka z na wpół otwartym światem. Mega mnie cieszy i jara, to, że spróbowaliśmy z chłopakami zrobić coś całkowicie innego niż dotychczas a jednak bardzo spójnego z moją osobowością i charakterem. Mam nadzieję, że sporo ludzi będzie w nią grało i będzie miało taki sam albo nawet większy fun niż ja.

Mówi Pezet.

Dodatkowo manager Pezeta, Zbyszek Niedziałek, podkreśla:

Projekt Rap Game to dla nas kolejny krok w dywersyfikacji źródeł przychodu. Oprócz gry mobilnej mamy markę odzieżową KOKA oraz firmę działającą w branży konopnej – Magenta CBD. Szukając nowych dróg rozwoju biznesowego dość naturalnie postawiliśmy na gaming – to bardzo mocna i perspektywiczna branża a jednocześnie bardzo silnie powiązana z muzyką.

Rap Game

Premierze gry towarzyszy nowy utwór wraz z teledyskiem. W klipie można znaleźć wiele fragmentów samej rozgrywki.

Sprawdź też
Słoń Otwarte Klatki

Pezet gra mobilna

Za stworzenie gry odpowiedzialne jest HardCode Studio, dynamicznie rozwijający się polski startup tworzący gry i aplikacje mobilne. Rap Game można pobrać za darmo na urządzenia z Androidem i iOS. Co więcej, twórcy i sam Pezet potwierdzają, że ma być to projekt długofalowy, czyli ciągle aktualizowany i wzbogacany o nową zawartość.

Przeczytajcie naszą recenzję
najnowszego albumu Pezeta!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone