Czytasz
Pezet z ogłoszeniami! Kto zagra z nim w Warszawie? [AKTUALIZACJA]

Pezet z ogłoszeniami! Kto zagra z nim w Warszawie? [AKTUALIZACJA]

pezet business class tour

Pezet skończy Business Class Tour tam, gdzie wszystko się zaczęło, czyli w stolicy. Mamy już ogłoszenia, w których nie brakuje mocnych strzałów.

Hit za hitem

Tych, którzy ponad dwa lata temu powiedzieli: tak mógłby wyglądać polski pop, było całkiem sporo. Trudno stwierdzić inaczej, gdy utwór wbija aż 22 miliony. Tak właśnie było z Nisko jest niebo, które Pezet wykonał z Kayah. Już 18 grudnia na warszawskim Torwarze wspomniana piosenkarka pojawi się w towarzystwie rapera, by wykonać wiadomy utwór, ale to nie koniec osób, które dołączyły do line-upu.

Wiemy już także, że warszawską legendę będzie wspierać trzech popularnych artystów ze świata rapu. Wszystko wskazuje na to, że utwór Business Class wybrzmi w pełnej krasie, bo na scenie pojawią się również Paluch i Avi. Dowiemy się także, czy Miłość jest na sprzedaż, gdyż przybycie zapowiedział także Gibbs. To dopiero początek, bo już niedługo poznamy kolejne ksywki gości!

Szerzej się nie da

Gdy ogłasza się takich artystów, to można być niemal pewnym, że usatysfakcjonuje się niemal każdego.

Miłośnicy popowych brzmień i nieoczywistych współprac usłyszą Natalię Szroder, która zagra z Pezetem utwór Jeden świat. Fani oldschoolu przyklasną zaproszeniu Eldo, który z gospodarzem spotykał się chętnie na bitach (po cichu liczymy na wykonanie Rap robię). Tatuaże i motocykle powinny wybrzmieć za sprawą White’a 2115, najpopularniejszego artysty tego roku w Polsce według serwisu Spotify. Amber Gold? Nikogo nie kocham? Mainstream? A może wszystko naraz? Tego dowiemy się 18 grudnia, gdy na scenę wskoczy EMAS, podopieczny Pezeta z labelu Koka Beats.

Myślicie, że to koniec? Jeszcze nie! Dowiedzieliśmy się również, że na Torwarze pojawią się dwaj mocni reprezentanci nie tylko warszawskiego rapu w osobach Sokoła (relację z jego jubileuszu przeczytacie tutaj) oraz Małolat. Sekcję alternatywną wesprze Mary Komasa, najwyższy rejestr mainstreamu będzie zaś reprezentowany przez Bedoesa, który zagra solowo w Warszawie dzień wcześniej (bilety znajdziecie w tym miejscu).

No i pojawi się jeszcze człowiek, o którym zaraz powinno być głośno, a którego możecie poznać dzięki naszemu najnowszemu wywiadowi. Klikajcie poniżej!

Sprawdź też

Kim jest Vae Vistic? Przeczytajcie rozmowę!

Klasyka na nowo

Rok 2022 jest tym, w którym Pezet ma co świętować. Nie tylko dlatego, że wydał nowy album – kilka jego krążków ma swoje mniej lub bardziej okrągłe rocznice. Szczególnie ten jeden, od którego bardzo dużo się zaczęło, będzie mieć szczególne znaczenie podczas stołecznego koncertu. Mowa o Muzyce Klasycznej, która skończyła 20 lat, więc z okazji urodzin usłyszymy nawet te utwory, które nie pojawiały się na setlistach od dobrych kilkunastu lat. Bilety znajdziecie oczywiście w Going.!

Pezet zagra już 18 grudnia, więc nie zwlekajcie
z biletami

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone