Czytasz
Pierwsze ogłoszenia SnowFest Festival

Pierwsze ogłoszenia SnowFest Festival

SnowFest

Organizatorzy festiwalu SnowFest odkryli przed nami pierwsze karty. Legenda amerykańskiego rapu, sporo elektroniki i młody polski hip-hop. Kto zagra w Szczyrku?

Przyszłoroczny SnowFest odbędzie się w dniach 8 i 9 lutego w Szczyrku. Poznaliśmy właśnie pierwsze nazwiska, które wystąpią na scenie tego zimowego festiwalu:

Ghostface Killah | Catz N Dogz | Friction | Jan-rapowanie | Calyx & Teebee 

Ghostface to członek legendarnej formacji Wu-Tang Clan i jeden z najbardziej rozpoznawalnych raperów na świecie. Jego dorobek płytowy budzi niemały podziw – od klasycznych płyt jego składu, poprzez solowe dokonania czy kolaborację z jazzowym BadBadNotGood. 

Duetu Catz N Dogz nikomu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Jeśli chodzi o popularność w tech-house’owym środowisku to nie mają sobie równych. Ibiza, Londyn czy Berlin, a także najlepsze polskie kluby i festiwale. Tam ich szukajcie.

Warto też wspomnieć o wschodzącym talencie polskiego rapu. Jan-rapowanie to nie tylko jeden z Młodych Wilków, ale i bardzo świadomy artysta, przed którym z pewnością spora kariera. 

Planujecie wyjazd w góry? Koniecznie zastanówcie się nad wypadem na SnowFest. Bilety na to wydarzenie dostaniecie za pośrednictwem naszej aplikacji!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone