Czytasz
Końcówka lata z Placem Zabaw i Powidokami

Końcówka lata z Placem Zabaw i Powidokami

Plac Zabaw

Sprawdźcie jak wygląda zakończenie sezonu letniego w trzech najlepszych miejscówkach nad Wisłą: na Placu Zabaw, Barce i w Powidokach. Czeka nas dużo dobrej muzyki, tańca i śmiechu, a także spotkania z wyjątkowymi osobami. Przekonajcie się sami!

Koniec wakacji zbliża się nieuchronnie i to oznacza, że z jego ostatnich tygodni trzeba wycisnąć ile tylko się da. Ciepłe, letnie wieczory wszyscy uwielbiamy spędzać na Bulwarach Wiślanych, dlatego sprawdziliśmy co ciekawego czeka nas w Powidokach, na Placu Zabaw i Barce w najbliższym czasie.

Muzyczne klimaty nie opuszczą tego miejsca do końca wakacji (w najbliższy weekend m.in. Flauta + Synergia), jednak zmienią nieco swoją formę, a ostatni dzień sierpnia stanie pod znakiem współczesnej muzyki niezależnej w Rosji. To ostatnie za sprawą spotkania z Konstantym Usenką – autorem książki „Buszujący w Barszczu. Kontrkultura w Rosji sto lat po rewolucji”. Autor przybliżył w niej obraz nowych nurtów i trendów, jakie panują w undergroundowej muzyce u naszych wschodnich sąsiadów. Z racji tego, że rosyjska rzeczywistość jest przedstawiana przez Usenkę w niebanalny sposób, spodziewamy się równie interesującego i inspirującego spotkania.

Plac Zabaw zadba o to, by Wasz humor w ostatnim tygodniu wakacji nie uległ pogorszeniu. Wraz z warszawskim Klubem Komediowym przygotowano dwa improwizowane spektakle. Rozwój akcji będą wymyślać sami aktorzy, na żywo, w czasie odgrywania kolejnych scen. Występy odbędą się 22 i 26 sierpnia. Pierwszy z nich pokaże nam pewną spontaniczną miłosną przygodę i jej być może poważne konsekwencje- szykuje się prześmieszny czas, który pozwoli Wam totalnie wyluzować.

Wakacje zakończymy bardzo mocnym koncertowym akcentem – 23 sierpnia na Placu Zabaw wystąpi Miss Red! Będzie to już ósme muzyczne spotkanie nad Wisłą w ramach cyklu Lado w Mieście. Pochodząca z Izraela wokalistka, która współpracowała m.in. z Gaiką i The Bugiem, w lipcu tego roku wydała swój pierwszy krążek “K.O”. Ten koncert jest gwarantem absolutnie doskonałej zabawy i porządnym zastrzykiem energii. Cykl Lado w Mieście zakończy występ duetu Syny, którym towarzyszyć będzie producent Bass Jan Other. Zapiszcie datę – 6 września.

Tego dnia trzeba pojawić się nad Wisłą, bo po świetnym koncercie, jest jeszcze świetna impreza! BarKa zapewni Nam tańce przy dancehallowych rytmach Dunno. Spodziewajcie się kompletnych dziwactw i samych zaskoczeń w wykonaniu Lutto Lento i Filipa Lecha. Zarezerwujcie sobie całą noc dla tych DJ-ów, bo nie możecie przegapić choćby minuty tej imprezy! Tydzień później nad Wisłą zagości Legowelt – jeden z największych nerdów w świecie analogowego house’u i acidu, niepowtarzalny i zaskakujący muzyk, który zapewni niezapomnianą noc.

To brzmi jak idealne zakończenie wakacji w mieście, chodźcie na Plac Zabaw i do Powidoków.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone