Czytasz
Playlista: Młody Dzban prezentuje numery, które go ukształtowały

Playlista: Młody Dzban prezentuje numery, które go ukształtowały

Młody Dzban

Młody Dzban jest jednym z najjaśniejszych punktów młodej sceny rapowej – to fakt. Już w weekend zagra we Wrocławiu i Krakowie, a towarzyszyć mu będzie Koza.

Beaty, produkcja, teksty i rapowanie. Młody Dzban w całości odpowiada za swoje numery, które dość mocno przebiły się w YouTube’owej społeczności. Więcej o tym zawodniku poczytacie na naszym zaprzyjaźnionym portalu newonce.net, a dla nas Dzban wybrał numery, które ostatnio często mu towarzyszą i które zwyczajnie są dla niego ważne. Wpadajcie na dwa weekendowe koncerty Dzbana i Kozy31 maja w D.K. Luksus we Wrocławiu oraz dzień później w krakowskim klubie Szpitalna 1.

Quasimoto – Don’t Blink

Ile to już lat kłaniam się przed geniuszem Madliba to ja totalnie nie mam pojęcia. Posłuchajcie tego utworu i przyjrzyjcie się okładce. Jest J Dilla Zappowsko “freakoutujący”, jest też Wildman Fisher próbujący zakosować swoją matkę… Czego więcej chcieć od życia?

Baltra – オメガ (Omega)

Gdy słyszę pierwsze sekundy to mam ochotę zafarbować sobie włosy na fioletowo, wskoczyć na longboarda, pojechać na plac pod NFM i podrywać dzierlatki. Cholera, taki piękny utwór i tyle cudownych wspomnień z nim związanych.

Madvillain – Raid

Jak DOOM może napierdalać i czcić nieagresję? Otóż tak.

Da Vosk Docta – I went shopping instead of poppin xans

Jednym z większych błogosławieństw jakie otrzymałem od życia są przyjaźnie z ludźmi, którzy mnie inspirują. Pozdrawiam DVD!

Saafir – Real Circus

Mocno udergroundowa rzecz z wczesnych 90. Wyjątkowy brud i klimat “Boxcar Sessions” odcisnął na mnie spore piętno lata temu. Bogu dzięki za internet!

Mahavishnu Orchestra – Cosmic Strut

Jeden z tych kawałków, który pomaga mi wstać w ciężkie dni. 100% skuteczności.

Frank Zappa – Willie the Pimp

Śpiewanko Beefhearta + jedna z najlepszych solówek gitarowych wszechczasów. Co mogę więcej powiedzieć…

Donald Byrd – Change (Makes You Want To Hustle)

Piosenka taka piękna, że nabierasz ochoty by zostać hustlerem. Utwór ważny, bo zrobiłem z niego pierwszy w życiu bit jako gnojek. Bit ssał, ale źródło nie będzie nigdy. Change!

Bilety na oba koncerty znajdziecie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone