Czytasz
Playlista: Monster zaprasza na Borusiade

Playlista: Monster zaprasza na Borusiade

monster dj foto
Początek roku najlepiej przypieczętować serią dobrych imprez. Dla tych stacjonujących w Poznaniu mamy propozycję nie do odrzucenia. Oramics startują z nowym cyklem w Projekt LAB. Najbliższą imprezę zajawia Monster DJ

Tam 11 stycznia wystąpi Borusiade – DJka i producentka pochodząca z Bukaresztu, obecnie mieszkająca w Berlinie. Swoje mroczne, przejmujące i melodyjne produkcje wydawała m.in. w labelach Cómeme, Unterton (sublabel Ostgut Ton), Cititrax, Dark Entries. Jej album “A Body” został wyróżniony przez Resident Advisor jako jeden z albumów 2018 roku. W swoich setach djskich łączy dark disco, minimal wave, surowy house z nutką brzmień acidowych.

O przygotowanie plejki wprowadzającej w ten mroczny wave’owy klimat poprosiliśmy poznańską DJkę znaną jako Monster (1/5 Oramics, 1/2 Low Kolektiv). Poniższa selekcja wprawdzie różni się od stylu jej gry, który warto zbadać już w najbliższy piątek. Oprócz niej i Borusiade na imprezie wystąpią Veronica Mi, MRTN. i Kaja. 

Borusiade – An Aquarian Feeling

“Przepiękny podwodny utwór naszej headlinerki, z albumu wymienianego wśród najlepszych płyt 2018 r. Bardzo lubię, gdy końcówka utworu zaskakuje mnie czymś monumentalnym, tak jak tutaj, gdy pojawiają się wokale.”

Ben Rogue – Moloch Home Security

“Jeden z utworów, które zawsze się sprawdzają podczas moich elektro setów. Energy level: milion.”

FOQL – Disorder!

“Jedna z moich ulubionych produkcji FOQL. W sumie nie pytałam się jej o inspirację przy tworzeniu tego utworu, ale kojarzy mi się z przedzieraniem się przez srogą wschodnioeuropejską zimę.”

Betek – Driver’s License

“Zdecydowanie w top 3 moich acidowych hiciorów 2018 r.”

George Michelle – Gang Sings For Outsiders


“Fajny numer na rozpoczęcie seta, z suspensem i lekką gangsterką.”

Tv.out – Moon

“A jak tego słucham, to chciałabym, żeby już było lato i żebym sobie odpaliła to w środku nocy na autostradzie w swoim yarisie 1.0, otworzyła okna (nie mam klimy) i rozpędziła się, ile fabryka dała (max. 110km/h) ;)”

Mala Herba – Wszystko Marność

“Mój ukochany utwór Malej Herby. Przepiękna i poruszająca interpretacja pieśni żałobnej (serio! Klik: https://www.youtube.com/watch?v=-y-OXpTi06Q) w klimacie dark wave’owym. I ten cudowny wokal Zosi, który wali w samo serce.”

UNIVAC – Kobol

“Bardzo trippy kawałek na późne godziny nocno-poranne.”

ISNT – Flowers In Pitch

“Świetna produkcja Kaśki. Jak będę chciała kiedyś produkować muzykę, to pójdę do niej na lekcje, jak zrobić tak soczysty kick drum.”

Phatrax – Kaczuchy

“Phatrax to taki DJ z Warszawy, co na imprezkach puszcza italo i Sash! „Ecuador”, a w studio rzeźbi takie mroczne petardy.”

Borusiade w Projekt LAB już w ten piątek! 

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone