Czytasz
Playlista: Rzabka z muzyczką, która sprawia przyjemność i budzi miłe wspomnienia

Playlista: Rzabka z muzyczką, która sprawia przyjemność i budzi miłe wspomnienia

Rzabka Plac Zabaw Going. poleca Lado w Mieście

Już dzisiaj Rzabka wystąpi w ramach cyklu Lado w Mieście. Na Placu Zabaw zamelduje się obok zespołu Deerhoof. W ramach rozbiegówki sprawdźcie plejlistę, którą przygotowali dla nas Rzabka i Gabriel!

Rzabka pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego i swój udany romans z trapem rozpoczął siedem lat temu. Od tego czasu zajarał się szerokim spektrum muzyki elektronicznej – od hardcore’u czy trance’u aż po rave. Czego się spodziewać po jego muzyce? W zasadzie tego, że nigdy nie wiadomo, na co wpadnie ten wizjonerski młody raper. Wydany dwa lata, przełomowy album Krystian Escobar zaintrygował nie tylko rapowych słuchaczy, ale i znacznie szerszą publikę – co zaowocowało zaproszeniem go na Lado w Mieście. Niemożliwe, a jednak.

Już dzisiaj Rzabka wystąpi na jednej scenie obok kultowego w pewnych kręgach zespołu Deerhoof. Jeśli pamiętacie jeszcze lipcowy odpał Kozy na Placu Zabaw to w czwartkowy wieczór wydarzy się prawdopodobnie coś równie dziwnego i szalonego, albo i nawet bardziej. W sumie to ciężko powiedzieć, co się wydarzy, dlatego najlepiej po prostu przyjść i posłuchać i powzdychać. Rzabka zagra klasyki z pierwszych płyt oraz numery z wydanego w tym roku albumu Frog in the Fog. A jak będziecie chcieli dalej tańczyć to afterek na Barce zapewnią Atopa DJ (aka VTSS), Robert Kamionek i LOT.

Sprawdźcie plejlistę, którą przygotowali dla nas raper i jego wieloletni producent TSKSOMD aka Najlepszy Chłopak. Enjoy!

Gabriel Najlepszy Chłopak z zespołu Rzabka:

John Maus – Bennington

piękna, wzruszająca piosenka, którą śpiewam jak kroję cebulę na obiad

The Future Sound Of London – Papua New Guinea

lubię się pobawić

Daft Punk ft. Julian Casablancas – Instant Crush

tak bym śpiewał, jakbym był ambitniejszy

Maciej Rzabka z zespołu Rzabka:

2Pac – Hit ‘Em Up (Dirty)

lubię tę piosenkę, przypomina mi jak byłem małym szkrabem i nauczyciele na mnie krzyczeli

Michael Jackson – Smooth Criminal

przy tym potrafię tuptać nóżką cały weekend, aż nagle dziwię się, że nóżki nie mają już siły, a ja jestem w połowie 60-godzinnego zapętlonego filmiku z tą piosenką właśnie, polecam

Radiohead – Everything in Its Right Place

lubię jak wszystko jest na swoim miejscu, a jak ta piosenka leci to właśnie czuję, że tak jest. jak za dużo potuptam, to lubię się zrelaksować przy ślicznej muzyczce dla duszyczki


Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone