Czytasz
Playlista: Sept zaprasza na DUEL Halloween w M25

Playlista: Sept zaprasza na DUEL Halloween w M25

Sept Halloween SPFDJ Going. techno

Sept jest obecny na warszawskiej i międzynarodowej scenie od ponad 4 lat. Jednym z jego ciekawszych zajęć jest organizowanie imprez pod szyldem DUEL.

DJ i producent, który występuje również w formule live act. W trakcie swojej kariery wydał już kilka solidnych EP-ek i singli, które ukazywały się w takich labelach, jak m.in. voxnox, Sonntag Morgen czy Prodigal Son. Sept zdążył już zagrać w wielu ważnych klubach na całym świecie – Niemcy, Kolumbia, Turcja, Gruzja, Węgry czy Francja to tylko część krajów, w których występował. Całkiem grubo, prawda?

DUEL to cykl, który współtworzy z Visual Family Collective oraz Siennem. Na organizowanych przez niego imprezach pojawiali się m.in. Perc, The Horrorist, SNTS czy Remco Beekwilder. Najbliższa okazja już 31 października, kiedy to na Mińskiej 25 odbędzie się Halloween z berlińską didżejką SPFDJ. Z tej okazji, Sept przygotował dla nas krótką, lecz treściwą plejkę pełną intensywnych parkietowych numerów. Enjoy!

VTSS – Versatility

Na pierwszy ogień leci utwór autorstwa naszej rodzimej producentki Martyny, szerzej znanej jako VTSS. Kawałek nacechowany EBM-owym sznytem, został wydany w Intrepid Skin – wytwórni muzycznej założonej przez SPFDJ.

T A K A – Clenched

Energiczny, a zarazem subtelny utwór od bardzo utalentowanej polskiej live performerki skomponowany z udziałem samych maszyn. 

Dyktando – Wolf

Syntetyk to nie tylko cykl imprezy, ale także wytwórnia muzyczna która wydaje bezkompromisową muzykę od Polskich producentów. Podobnych smaczków spodziewajcie się po secie dzumy i huragana na nadchodzącym Halloween.

Sept – Mental State

Sprawdź też
Dissolve Festival, mat. promocyjne

Niezależnie od stanu umysłu i nastroju, myślę że ten kawałek wprawi każdego w imprezowy nastrój. 

Rosa Anschütz – Rigid (Kobosil 44 Rush Mix)

Znany i lubiany Kobosil, tym razem w roli remixera. Co prawda nie odwiedzi on nas 31 października, ale jestem prawie pewien, że jego muzyka będzie z nami obecna tej nocy.

Halloween z ekipą DUEL odbędzie się oczywiście 31 października. Headlinerem imprezki będzie berlińska didżejka SPFDJ, a oprócz niej zagrają również huragan, dzuma, Kacpa, Raev, Sienn, Sept i T A K A.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone