Czytasz
Jakim jedzeniem jesteś? [PSYCHOTEST x Restaurant Week]

Jakim jedzeniem jesteś? [PSYCHOTEST x Restaurant Week]

Restaurant Week

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy charakterem bliżej Ci do kochanej przez wszystkich, gorącej pizzy, czy może bardziej jesteś jak zdystansowane, ale totalnie wyjątkowe sushi, teraz możesz to sprawdzić! Mało? Z nami taniej zarezerwujecie stolik na Restaurant Week.

Specjalnie dla Was stworzyliśmy quiz, który raz na zawsze rozwiąże ten dylemat. A kiedy już się dowiesz, jakim jedzeniem jesteś, wybierz się na dobrą szamę w ramach festiwalu Restaurant Week, czyli największego wydarzenia kulinarnego w Polsce (kod promocyjny znajdziecie na finiszu psychotestu). Podczas tej edycji organizatorzy namawiają do dojrzałej, świadomej i pełnej szacunku miłości do jedzenia. My też kochamy jedzenie z całego serca, mamy perfect match!

Z racji tego, że wybór szamki w ramach Restaurant Week jest przeolbrzymi, quiz pomoże wielu z Was racjonalnie odpowiedzieć sobie na nurtujące pytanie “co zjeść?” Rozwiążcie go i przekonajcie się sami.

I co Wam wyszło? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, a o wrażeniach z degustacji, na które się wybraliśmy przeczytacie tutaj. Mamy nadzieję, że kodzik rabatowy się przyda!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone