Czytasz
Playlista: TVSI zapowiada urodziny ekipy Acidtropicália

Playlista: TVSI zapowiada urodziny ekipy Acidtropicália

TSVI
Wrocławska ekipa Acidtropicália już w ten weekend świętuje swoje drugie urodziny. Przede wszystkim w towarzystwie przyjaciół z lokalnej sceny, ale również gościa specjalnego. Parkiet D.K. Luksus zostanie rozgrzany przez gracza zorientowanego na hard drum. TSVI!

Guglielmo Barzacchini znany jako TSVI mieszka w Londynie i jest związany przede wszystkim z tamtejszą wytwórnią Nervous Horizon. Label pcha do przodu pełne rytmicznych szaleństw taneczne brzmienia, prezentując dorobek artystów z różnych zakątków świata. Wydają m.in. pochodzącego z Melbourne DJ Pleada czy Da Soul Boyz, współtworzących coraz silniejszą falę durbańskiego gqomu. Właśnie takie brzmienia w pierwszej kolejności narodziły kolektyw Acidtropicália, który co rusz dba o wtaczanie m.in. hard drumu we wrocławski klubowy obieg. To głównie z tym nowym tanecznym gatunkiem kojarzony jest ich piątkowy gość.

Guglielmo wybrał dla nas utwory zapowiadające piątkową imprezę w D.K. Luksus, na której wystąpią również m.in. A_Tropic, Solid Moods czy też Young Majli w b2b z PLALem. Can’t wait.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone