Czytasz
Revive Festival już w najbliższy weekend

Revive Festival już w najbliższy weekend

Fani techno w najbliższy weekend będą mieli świetną okazję do świętowania. Wszystko za sprawą ekipy Revive i wiosennej edycji ich festiwalu.

Wszyscy spragnieni solidnej dawki muzyki elektronicznej zostaną zaspokojeni w najbliższy weekend. O Revive słyszał już na pewno każdy, dla kogo długie imprezy z surowym brzmieniem to chleb powszedni. Organizatorzy przez ostatnie 2 lata odwiedzili większość ważnych klubów w Polsce. Teraz nadeszła pora na kolejną edycję festiwalu.

Pierwszy dzień odbędzie się w nowym warszawskim klubie – 999. Podczas piątkowej nocy usłyszymy światową premierę Body Unknown: Kwartz + Question oraz Błażeja Malinowskiego, Overlook, DREN i Yellen.

Część dzienna wydarzenia zapowiada się bardzo ciekawie. W sobotnie popołudnie w Poziomach odbędzie się Revive Is Science, w ramach którego Lucy, założyciel labelu Stroboscopic Artefacts, opowie o produkcji muzyki, a Rrose zagra wyjątkowy koncert na fortepianie.

Wieczorem przeniesiemy się do Małej Warszawy, gdzie odbędzie się główna część festiwalu. Zagrają między innymi: Lotus Eater, czyli Lucy & Rrose, Tommy Four Seven, SNTS, Terrence Fixmer, Samuel Kerridge, The Empire Line, Oake live, Michał Wolski live, Based On Lies live: T A K A & Slope Unit czy Abu Zeinah.

To nie koniec atrakcji, jakie czekają nas tej nocy. Na drugiej scenie Revive łączy siły z ekipą Move Mózg. Możemy spodziewać się różnorodnych dekoracji i instalacji, które kolektyw stworzy specjalnie na to wydarzenie, tak jak dzieje się to zwykle na imprezach sygnowanych ich szyldem. O muzykę zadba maestro house’owego electro brzmienia Legowelt, a towarzyszyć mu będą wcześniej wspomniani Ola Teks, Cyryl oraz MKO.

Jeśli komuś będzie mało, organizatorzy przygotowali afterparty, czyli Revive Fatality w wyjątkowej industrialnej przestrzeni Stalowni na Szwedzkiej 2/4, która mieści się zaledwie kilometr od Małej Warszawy. Niedzielna impreza zapowiedziana jest od wczesnych godzin aż do 22, a zagrają na niej m.in. Michał Jabłoński, Violent, InTeR, RTMTS, Subcode, Maureen Raven oraz sekretny headliner. Zapowiada się długi weekend!


Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone