Czytasz
Desperados zaprasza na imprezę. Zagrają Ellen Allien, DJ Bone i Eclair Fifi

Desperados zaprasza na imprezę. Zagrają Ellen Allien, DJ Bone i Eclair Fifi

Już za niecały miesiąc w stolicy odbędzie się wydarzenie Desperados GO Warsaw. Za enigmatyczną nazwą kryje się noc z najlepszymi didżejami 7 października w Małej Warszawie. Zdobycie wejściówek jest proste… i może być wyjątkowo smaczne.

Zakończenie promocyjnej akcji Desperadosa w ubiegłym roku odbyło się w Trójmieście. Publiczność zgromadzona w gdańskim klubie B90 tańczyła do setów Mayi Jane Coles i Tigi, którym na scenie towarzyszyli polscy artyści. W naszej relacji nie kryliśmy zadowolenia z tego, jak potoczył się tamten wieczór. – Jak się okazuje, topowa przestrzeń w połączeniu z mocnym nagłośnieniem i reprezentacją didżejską na światowym poziomie, to sprawdzona recepta na super bibę. Oby nie była to ostatnia impreza z tej serii. Chcemy więcej!podsumowywaliśmy.

tak wyglądała ubiegłoroczna impreza DESPERADOS GO Gdańsk / fot. Przemek Mazur

Berlin i Detroit na Pradze

No i co tu dużo mówić – doczekaliśmy się. Cykl imprez sygnowanych marką Desperados tym razem przenosi się do stolicy. Wydarzenie odbędzie się 7 października w Małej Warszawie, czyli w niebanalnym kompleksie kulturalno-biznesowym na Pradze. Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i tym razem organizatorzy zadbali o elektroniczny line-up z prawdziwego zdarzenia. Nad Wisłę ponownie zawita znana i lubiana Ellen Allien: założycielka kultowej wytwórni BPitch Control i jedna z najjaśniejszych gwiazd berlińskiej sceny techno. W jej setach na próżno szukać generycznych, powtarzalnych rytmów. Zamiast tego nastawcie się na moc odniesień do IDM-u czy klasyków electro.

set Ellen Allien nagrany w ramach cyklu imprez Cercle

Niemce, która jak mało kto umie budować napięcie na parkiecie, w Małej Warszawie będzie towarzyszyć DJ Bone. Znakiem rozpoznawczym weterana sceny techno z Detroit pozostaje niebanalna technika miksowania na trzech gramofonach jednocześnie. Artysta obecny na scenie od blisko 30 lat nie bawi się w półśrodki i raz za razem zaskakuje selekcją, w której oldschool spotyka nowoczesność. W line-upie październikowego wydarzenia pojawi się Eclair Fifi. Didżejkę możecie kojarzyć nie tylko za sprawą eklektycznych setów i zamiłowania do euforycznego house’u oraz latynoskich brzmień. Clair Stirling, bo tak naprawdę nazywa się Szkotka, jest także wziętą ilustratorką i prezenterką społecznościowego NTS Radio. A to nie koniec niespodzianek – line-up Desperados GO Warsaw nie jest jeszcze zamknięty!

set Eclair Fifi zarejestrowany w ramach cyklu Boiler Room

Jak dostać się 7 października do Małej Warszawy i tańczyć w towarzystwie trójki producentów?. Sposoby są dwa. Od 15 września możecie zaopatrzyć się w bilet z limitowanej puli za pośrednictwem Going. Inną drogą jest wzięcie udziału w Przebitwie Smaków w aplikacji Żappka. Melon Cooler czy Cranberry Fizz? Do 30 września kupcie określoną liczbę produktów Desperados i zagłosujcie na nowy smak, który bardziej przypadł Ci do gustu. Punkty zdobyte w aktywacji wymienicie na bezpłatną wejściówkę na wydarzenie.

Kliknij i odbierz/kup bilet na Desperados GO WARSAW

Brzmi jak dobry, a zarazem smaczny plan. Tutaj znajdziecie szczegółowy regulamin. Uwaga – wjazd na imprezę jedynie dla osób pełnoletnich!

plakat wydarzenia

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone