Czytasz
Raperzy przejmują social media? TOP 5 kont raperów na TikTok-u

Raperzy przejmują social media? TOP 5 kont raperów na TikTok-u

Co jeszcze rok temu wydawało się niemożliwe, dzisiaj jest normą. Coraz częściej na TikToku możemy się spotkać nie tylko z modowymi freakami czy komediantami, ale też z raperami.

Specjalnie dla was zebraliśmy pięć najaktywniejszych i najciekawszych kont raperów. Co ciekawe, sami odchodzą od zwykłej promocji kawałków. Zamiast tego wrzucają kreatywne treści dla fanów… i wiele więcej!

Bedoes

@bedoes2115

nie pytajcie pls

♬ agony – –

Chyba nikogo nie zaskoczy, że Borys udziela się na TikTok-u. Od dawna wyprzedza trendy i już jakiś czas temu prześmiewczo mówił o sobie influncerka. Jak dobrze wiemy, każda szanująca się influencerka posiada tę aplikację. Jeśli nie wiedzieliście, że jak dużym jest on śmieszkiem, obczajcie jego konto @bedoes2115, a nie pożałujecie wylanych ze śmiechu łez.

OIO

rap tiktok
okładka płyty OIO

To trio chyba każdy zna i lubi. Na ich TikTok-u możemy zobaczyć dużo różnych materiałów zza kulis. Choć przewyższają tam krótkie filmiki od Okiego, to chyba nikomu nie przeszkadza, że możemy zobaczyć jeszcze więcej Jeżyka?

Sprawdź jak było na koncercie Jeżyka w jego rodzinym mieście

Young Igi

Na Tiktok-u znajdziemy również konto samego Young Igiego. Znajdziemy tam więcej luźnych filmików, ale nie zabrakło też tańców do najpopularniejszych utworów – zarówno od jego ziomków, jak i własnych. Wpadajcie na @trappistigi i przekonajcie się sami, co do zaoferowania ma ten raper.

Smolasty

Wiecie jak to jest być na scenie i śpiewać z tysiącami ludzi? Nie? To wpadnijcie na konto tego pana, a dostaniecie dawkę filmików z koncertów Smolastego. POV: śpiewasz na scenie i masz super kontakt z fanami to temat przewodni jego tiktoków, a my to lubimy i szanujemy. Wszystko tu: @smolasty

Catchup

@catchupxxl

jak zrobić chory trap d-,-b jak coś to tylko zwykła grypa hehehehe #muzyka #czlowieku

♬ dźwięk oryginalny – Sznaliturbulencja

Na koniec zostawiam prawdziwego pioniera polskiego Rap TikTok-a. To właśnie ta aplikacja pomogła Grzegorzowi wpaść w objęcia sławy. Bawi, edukuje i przed wszystkim zbiera sporą publiczność już od 2019 roku. Catchup w satyryczny sposób pokazuje m.in. jak zrobić numer krok po kroku. Robi wrażenie? Na nas tak.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone