Czytasz
Odliczamy do premiery Call of Duty: Modern Warfare II

Odliczamy do premiery Call of Duty: Modern Warfare II

Modern Warfare is back again! Najnowszy trailer Call of Duty hula w internecie. 

Jakiś czas temu fani gry Call Of Duty mieli możliwość zobaczenia produktu w wersji beta. Premiera już 28 października, czyli już za dwa tygodnie.

Gra dostępna będzie na PC, PS5, Xbox Series X/S, PS4 i Xbox One. W najnowszym trailerze możemy zobaczyć wielu celebrytów, zaczynając od Nicki Minaj, Peta Davidsona i Lil Baby’ego kończąc na Kane Brown czy Jalen Ramsey. Podglądamy też wszystkie dostępne typy graczy, odwzorowane w prawdziwym życiu. Trzeba przyznać, że film promocyjny został stworzony z dużym rozmachem. W niewiele ponad minutowym filmie widzimy helikoptery, samoloty i drogie auta. Czy potrzeba czegoś więcej, aby was przekonać? 

W związku ze zbliżająca się wielkimi krokami premierą, twórcy prezentują coraz więcej smaczków. Kilka dni przed premierą trailera z udziałem gwiazd, mogliśmy zobaczyć zajawkę rozgrywki w wersji pecetowej. 

Po testach wersji beta i wypuszczonych do tej pory zapowiedziach gracze są zachwyceni. Uważają kontynuację strzelanki z 2019 roku za wyjątkowo udaną. Poprzednia część – pomimo mieszanych uczuć wielu fanów – odniosła duży sukces i była jedną z najpopularniejszych gier tamtego roku. Czego więc możemy spodziewać się po tej rozgrywce?

Sprawdź też

Na pewno spotkamy legendarnego już Jhona Soap MacTavisha, znanego z poprzednich odsłon Call of Duty. Odświeżono ogólny interfejs i system zbierania ekwipunku – od teraz mają być przyjaźniejsze dla użytkownika. Pojawią się nowe tryby rozgrywki, takie jak inwazja czyli walka 20 vs 20. Ciekawym zaskoczeniem dla większości fanów jest tryb, w którym rozgrywka odbywa się perspektywy trzeciej osoby. 

Jak będzie wyglądać fabuła?

Call Of Duty: Modern Warfare II to sequel pierwszej części powstałej w 2019 roku. Rozgrywka ma toczyć się trzy lata po zakończeniu akcji tej części. Teoretycznie fabuła była w międzyczasie kontynuowana w Call of Duty: Warzone. Wydarzenia te nie powinny jednak mieć większego wpływu na fabułę najnowszej części. Task Force 141 będzie zespołem do najtrudniejszych misji. To, co wydarzy się dalej, pozostawiamy do sprawdzenia wam!

FIFA 23 – soundtrack. Wybieramy najlepsze utwory tegorocznej edycji gry

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone