Czytasz
Taco, Avi, Mielzky i Oskar83 w jednym utworze. Nadszedł „Przypływ”!

Taco, Avi, Mielzky i Oskar83 w jednym utworze. Nadszedł „Przypływ”!

Przypływ

club2020 nie zwalnia tempa. Dzięki kawałkowi Przypływ możemy wreszcie usłyszeć długo wyczekiwaną przez fanów nawijkę Oskara z PRO8L3MU. Co więcej, w utworze udziela się postać spoza labelu. A to nawet nie koniec zaskoczeń!

Na streamingach wylądował trzeci po 2020.Club i Malibu Barbie singiel z projektu club2020. Przypływ to metaforyczny i dość patetyczny utwór stworzony jakby w opozycji do poprzednich premier.

W końcu mamy odmianę od mocno rage’owego bitu z pierwszego singla i jersey club type beatu z singla numer dwa. Tym razem niezawodny @atutowy wykręcił instrumental na wzór stylu Steeza83, więc nie ma co się dziwić, że Oskar tak dobrze się na nim odnalazł.

Mielzky na autotunie w głowie się nie mieści

Gościnnie w tracku udzielił się Avi, który rzucił otwierającą zwrotkę. Jednak to nie on jest autorem największego zaskoczenia. Pierwszy raz możemy usłyszeć Grubego Mielzkiego z mocno zawyżonym w postprodukcji wokalem. Cytując Dwóch Sławów z vloga 2020: warto było tutaj przyjechać, żeby usłyszeć Tomka Mielewskiego na autotunie.

Sprawdź też
Utwory bez refrenów

Raper ze swoją przemianą szokuje zarówno słuchaczy, jak i artystów, z którymi działa. Współpraca Mielona z 2020 wywołuje masę kontrowersji i nieprzychylnych opinii wśród jego starszych odbiorców. Szerzej napisaliśmy o tym tutaj. Ponadto jeden wers do refrenu dołożył Taco Hemingway, ale nie jest z tego tytułu nawet wpisany w creditsy. Zbyt skromny Filip Szcześniak? Prawdopodobnie.

Jakie połączenia przyniesie club2020? Myślimy, że właśnie takie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone