Czytasz
Raz, dwa, trzy. Dziarma przypuściła poważną ofensywę wydawniczą

Raz, dwa, trzy. Dziarma przypuściła poważną ofensywę wydawniczą

Dziarma

Po chwili solowej przerwy Dziarma wróciła do wydawania muzyki. Zwiastujące premierę mixtape’u single pokazują różnorodność inspiracji artystki.

Dziarma wraca z fanfarami

Choć Dziarma eksperymentuje z różnymi formami od ponad dekady, to dopiero niewiele ponad dwa lata temu wypuściła pełnoprawny debiutancki album. Projekt był szeroko promowany zwłaszcza dzięki hitowym singlom, w których pojawili się artyści tak jak Kizo czy Hodak. Teraz nadszedł moment na nowy rozdział w jej karierze.

Premiera Wifey MIXTAPE Dziarmy została zaplanowana na 2 lutego, a już teraz można zamawiać preorder za pośrednictwem strony internetowej dziarma.store. Opis nowego dzieła podkreśla, że będzie ono odważne, bezpruderyjne i pozbawione kompleksów. Zapowiada się, że zabierze słuchaczy w świat pełen trudnych decyzji, zawiłych relacji i interesujących postaci.

Dziarma o tarocie, seksizmie i lizaniu zwierząt w Going. JADOM [WYWIAD VIDEO]

Trzy piosenki w kilka dni

Idealna na imprezę może okazać się piosenka chłopaki płaczą, która wyszła 25 stycznia. Wyprodukował ją Miroff, który jest jednym z najbardziej fascynujących polskich producentów rapowych. Jego twórczość charakteryzuje się współczesnym brzmieniem boombapu, Zyskał rozgłos w szerszym gronie słuchaczy dzięki produkcjom dla takich artystów jak Otsochodzi czy legenda polskiej sceny hip-hopowej – Włodi.

Utwór Ponad chmurami, wyprodukowany również przez Miroffa, ale też Dawida Płonkę, stanowi stylistyczne przeciwieństwo do tytułowego Wifey. Dziarma, wraz z gościnnym udziałem Dominiki Płonki, stworzyła eteryczną piosenkę miłosną, odnoszącą się do poczucia bliskości charakterystycznego dla romantycznych relacji.

Sprawdź też
Pusha T

Klip do utworu WIFEY utrzymany jest w zmysłowym klimacie nocnego klubu, a za produkcję muzyczną odpowiada znowu Miroff. Warto również zaznaczyć, że wersja CD mixtape’u będzie limitowana, co z pewnością zainteresuje kolekcjonerów.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone