Czytasz
Playlista: Najlepsze muzyczne duety według Rebeki

Playlista: Najlepsze muzyczne duety według Rebeki

duety muzyczne

Iwona Skwarek i Bartek Szczęsny, czyli Rebeka, grają razem od 2010 roku. Ich electro-popowe kawałki to połączenie minimalistycznych dźwięków i charakterystycznego wokalu. W tym roku powracają z nowym albumem “Post Dreams”, który promować będą na koncertach w całej Polsce.

Specjalnie dla nas zespół Rebeka przygotował swoje TOP 5 najlepszych muzycznych duetów. Sprawdźcie, jakie pary wybrał tandem z Poznania.

The Blaze – Territory

Ten numer chwycił nas od razu, ma w sobie coś z romantycznego dresiarstwa. Widać to zwłaszcza w klipach tej grupy.

Bicep – „Rain”

To idealne połączenie tanecznej elektroniki i orientalnego, tradycyjnego zaśpiewu. Grywamy czasem DJ sety, „Rain” jest jedną z naszych ulubionych pozycji.

Boy Harsher – „Fate”

Klasyczna zimna fala. Czasem prostota wystarcza.

Coals – RAVE03′ ft. Bobkovski

Sprawdź też

Niezwykły polski duet, porywa impresyjnością swych kawałków. Gdy wokalistka śpiewa „Take me to the place, where techno resonates” – widzimy dym i stroboskopy, i chcemy tam być.

CocoRosie – „R.I.P. Burn Face”

CocoRosie to jedna z naszych największych fascynacji muzycznych ever. Ten numer to najsmutniejszy tekst w cukrowej polewie. Siostry umieją mieszać baśniowość z queer’em.

Zespół Rebeka będziecie mogli usłyszeć w marcu m.in. w Łodzi, Katowicach, Warszawie i Krakowie. Bilety znajdziecie w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone