Czytasz
Kwiat polskiego rapu: SB Maffija w trasie

Kwiat polskiego rapu: SB Maffija w trasie

SB Maffija

Jesień dla fanów polskiego rapu zapowiada się naprawdę pięknie. Nowe albumy, ciekawe projekty i co najważniejsze – ogólnopolskie trasy. Sprawdźcie, co mają do zaprezentowania raperzy z labelu SB Maffija.

Podopieczni wytwórni SB Maffija mają obecnie pracowity okres. Długo wyczekiwane albumy, a co za tym idzie – wyczerpujące trasy promujące owe krążki. 

W październiku Białas i Lanek wydali swoją drugą płytkę – HYPER2000. Została dobrze przyjęta przez słuchaczy u krytyków – teraz czas na zaprezentowanie jej na żywo. Pierwsze koncerty już za nami, gdzie jeszcze wpadną raperzy? Spodziewajcie się ich m.in. w Warszawie na Jasnej 1, a także w katowickim MegaClubie.

 

Sporo roboty ma też wschodząca gwiazda nowej fali hip-hopu White 2115. Po niezwykle energetycznym starcie trasy, raper pojawi się jeszcze w Olsztynie, Iławie i Radomiu

Nie da się ukryć, że nadchodząca płyta Kwiat Polskiej Młodzieży od Bedoesa i Kubi Producenta to jeden z najbardziej wyczekiwanych towarów. Budząca wiele skrajnych emocji i kontrowersji rzecz będzie miała premierę 30 listopada. Bedoes wystąpi ze świeżym materiałem już 1 grudnia w MegaClubie.

Sprawdź też
Killy Bedoes

Bilety na wszystkie powyższe koncerty reprezentantów SB Maffija znajdziecie w aplikacji Going.

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone