Czytasz
Florence + The Machine headlinerem Colours of Ostrava

Florence + The Machine headlinerem Colours of Ostrava

Florence

Florence + The Machine zostali ogłoszeni drugim headlinerem czeskiego festiwalu Colours of Ostrava. Brytyjska wokalistka ze swoim zespołem dołączyła zatem do kultowej grupy The Cure.

Dla Florence + The Machine będzie to pierwszy występ w Czechach. Najnowszy album charyzmatycznej wokalistki i jej grupy ukazał się w czerwcu tego roku. High As Hope po raz kolejny potwierdziło muzyczną klasę i niekwestionowaną pozycje wśród mainstreamowego popu z ambicjami.


Utwory w skali od rockowych uderzeń po liryczne ballady fortepianowe, noszą pieczęć autorki, która od 2007 roku, kiedy powstała grupa Florence + The Machine, jest współautorką większości tekstów i muzyki wspólnie z producentką Isabell Summers. Grupa została już dwukrotnie nagrodzona Brit Awards, zdobyła nominacje do Mercury Prize i Grammy oraz otrzymała wyróżnienia od NME i MTV Video Music Awards. Muzyka Florence and The Machine idealnie wpasowuje się w klimat seriali telewizyjnych, a Tim Burton użył piosenki ‚Wish You Were Here” w filmie „Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children”.

Festiwal Colours of Ostrava odbędzie się w dniach 17- 20 lipca 2019 roku. Karnety na to wydarzenie się już dostępne w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.