Czytasz
Problem z obliczeniami? sanah nauczy was matmy – i to za darmo

Problem z obliczeniami? sanah nauczy was matmy – i to za darmo

Sanah nauczy Cię matmy

Internet podbija właśnie tiktok Irenki, w którym śpiewa swoim anielskim głosem… twierdzenie Pitagorasa. Dodatkowe zajęcia, korki, Matemaks? Zapomnij. To sanah nauczy cię matmy.

Nowa szkołah

sanah, jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce, nie osiada na laurach. Mimo że wydała w tym roku już dwa projekty i nieustannie koncertuje, nadal ma siłę zaskakiwać swoich fanów nową twórczością. Tym razem nie chodzi jednak o pełnoprawną muzykę, chociaż… W zasadzie można tak to nazwać.

Na oficjalnym tiktoku wokalistki został opublikowany filmik, w którym sanah reaguje na komentarz w serwisie YouTube, umieszczony pod jedną z jej piosenek. Wpis głosił: Jeśli zaczniesz śpiewać twierdzenia Pitagorasa – wszyscy zdadzą maturę. sanah wzięła do siebie to wyzwanie i pięknym głosem, do tego na pełnej wczucie, przedstawiła całe twierdzenie.

@sanah #szkołah ♬ original sound – officialsanah.music

Co więcej, całość ma strukturę pełnej piosenki. Wzór a^2+b^2=c^2 jest refrenem, a twierdzenie – zwrotką. Wszystko jest profesjonalnie wyprodukowane, są adliby, chórki w tle i miks. Piosenkarka nawet w tak absurdalnym i humorystycznym motywie czuje się zobowiązana do zrealizowania go na 100 procent.

Jak można było się spodziewać, wideo robi ogromną furorę. W niecałe 12 godzin od publikacji zyskało już ponad milion wyświetleń. Nie zapominajmy o hashtagu, czyli #Szkołah.

Sprawdź też

Sanah nie tylko nauczy cię matmy, ale również doda otuchy podczas blackoutu. Obczaj nasz tekst o artystach, którzy szczególnie dobrze poradziliby sobie, gdyby zabrakło prądu!

Artyzm i humor da się połączyć

Mimo przedstawiania się jako bardzo poważna i dojrzała artystycznie piosenkarka, sanah nie rezygnuje kompletnie ze swojego poczucia humoru. Na TikToku publikuje m.in. zabawne making-ofy swoich teledysków. Nie tworzy więc wokół siebie żadnej atmosfery wyniosłości ani patosu. Jej luźne podejście do własnej postaci jest ewidentnie jednym ze składników, które przyczyniły się do tak ogromnego sukcesu i zbudowania grona tak oddanych i zaangażowanych fanów.

@sanah ja tylko stałam #szampan #backstage #oneshoot ♬ original sound – officialsanah.music
Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone