Czytasz
Powrócił stary Pezet! Nowy singiel już dostępny

Powrócił stary Pezet! Nowy singiel już dostępny

Stary Pezet

Stary Pezet wraca? Na Ursynowie zaczęły pojawiać się plakaty przedstawiające stare zdjęcia rapera. Ponadto widnieje na nich również kod QR. Dokąd prowadzi?

UPDATE: Stary Pezet naprawdę wylądował! Nowy utwór na bicie Waco, który opowiedział nam więcej o projekcie tutaj, jest już dostępny na platformach streamingowych i YT:

Stary Pezet przestał być tylko hasłem przedstawiającym roszczenia fanów co do stylu rapera. Ostatnio na Instagramie Pezet zaczął wrzucać bardzo dużo starych fot, gdzie w opisie wrzucony jest wymowny hashtag #starypezet. Co więcej, zaraz mija rok od premiery jego ostatniego materiału, czyli Muzyki Komercyjnej. Najwyraźniej szykuje się coś większego. Kluczowe pytanie, które nurtuje teraz wszystkich słuchaczy: czy to okołomuzyczna akcja, czy rzeczywiście zwiastuje to nowy projekt?

Na plakatach można było znaleźć kod QR, który prowadzi do enigmatycznej strony o adresie starypezet.pl. Na niej z kolei nie widnieje nic poza odliczaniem, które prowadziło do dzisiaj.

Sprawdź też
Sokół i Pezet

Ostatni album Pezeta nie stronił od nowocześniejszych produkcji i gości reprezentujących nową szkołę. Być może po tym romansie ze współczesnością raper zamierza powrócić do analogowych bitów i bardziej staroszkolnego podejścia. Gdyby tak się stało, wielu oddanych fanów by to doceniło i ponownie zajarało się warszawską legendą. Kto nie chciałby oldschoolowej płyty Pezeta do posłuchania jesienią? Dla niejednego konesera hip-hopu byłaby to nie lada gratka.

Tutaj przeczytacie więcej o polskim rapie

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone