Czytasz
Szaran w SBM Label! Kim jest nowy nabytek wytwórni?

Szaran w SBM Label! Kim jest nowy nabytek wytwórni?

Szaran w SBM

Powoli opada kurz po tegorocznym SBM FFestivalu, jednak to, co się na nim wydarzyło, będzie się niosło echem jeszcze przez długi czas. Szaran, jeden z najbardziej obiecujących raperów młodego pokolenia, został oficjalnie podpisany w SBM przez Solara.

Szaran w SBM Label to niewątpliwie highlights tegorocznego Festiwalu. Raper pojawiał się już na Hotelu Maffija. Zebrał wówczas wiele propsów i ciepłych słów od wszystkich członków labelu. Plotki o zakontraktowaniu go krążyły już od jakiegoś czasu. Wreszcie stało się to faktem podczas ostatniego, finałowego koncertu SBM FFestivalu, na którym wystąpili niemal wszyscy artyści powiązani z wytwórnią. Jak powiedział sam Solar, Szaran ma ogromny potencjał i widzi w nim świetlaną przyszłość.

Szaran w SBM

Szaran – Ponad Blok EP

Co więcej, raper Szaran nie dał długo czekać fanom na pierwsze ruchy pod szyldem SBM. Już na festiwalu zagrał przedpremierowo numer ze swojej najnowszej EPki. Cała płyta pojawiła się z kolei na streamingach o północy z niedzieli na poniedziałek. Innymi słowy mamy już pierwszy materiał od najświeższego nabytku Solara i Białasa. Ponad Blok EP składa się z 5 utworów. Dwa z nich były nam znane już wcześniej. Trzy kolejne to kompletne nowy tracki, w tym numer Emerytki, który Szaran zagrał na żywo na scenie zaraz po zakontraktowaniu.

Szaran to krakowski raper pochodzący z Nowej Huty. Dumnie reprezentuje swoje rodzinne miasto, zwracając w swoich tekstach uwagę również na wiele problemów, z którymi aktualnie boryka się stolica Małopolski. Między innymi często porusza temat konfliktu między kibicami wrogich klubów piłkarskich obecnych w Krk. Szaran wyróżnia się przede wszystkim swoją charyzmą oraz muzykalnością. Nie stroni więc od śpiewanych i bardzo melodycznych refrenów, co czyni go obiecującym kandydatem na kolejną perełkę w szeregach SBM.

Sprawdź też
Drake Pierścień Tupaka

CZYTAJ WIĘCEJ O POLSKIM RAPIE TUTAJ

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone