Czytasz
Szpaku wspiera walkę o zdrowie małej dziewczynki

Szpaku wspiera walkę o zdrowie małej dziewczynki

Szpaku GUGU

Szpaku zorganizował aukcję, która oferuje wyjątkowe przeżycia podczas koncertu. Celem jest pomoc Zuzi, która cierpi na rzadką wadę genetyczną i potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie w Austrii.

Szpaku stawia na pomoc i niesamowite przeżycie

Zwycięzca licytacji wraz z osobą towarzyszącą wezmą udział w wydarzeniu w roli VIP-ów. Skorzystają z identyfikatora, który otworzy przed nimi wszystkie drzwi na terenie koncertu. Ale to jeszcze nie wszystko! W ramach aukcji zwycięzca otrzyma zwrot kosztów transportu do i z wybranego koncertu, nocleg, wspólny posiłek dla dwóch osób oraz płyty z autografem, które staną się niepowtarzalną pamiątką tego wyjątkowego dnia.

To nie tylko okazja dla fanów, ale również wyjątkowy sposób na bliskie spotkanie z artystyczną rodziną GUGU i zanurzenie się w kulisach koncertowego świata. Termin realizacji aukcji obejmuje okres od 1 marca do 12 grudnia, a miejsce to nic innego jak scena wybranego koncertu. Licytacja trwa do 18 lutego na grupie Razem dla Zuźki.

Pojednania nadszedł czas. Young Multi i Szpaku we wspólnym numerze!

Na co choruje Zuzia?

Zuzia cierpi na rzadką wadę genetyczną, znaną jako zespół rzepkowo-paznokciowy. Dodatkowo boryka się z zespołem wrodzonych wad rozwojowych (głównie dotyczących kończyn). Te schorzenia sprawiają, że jej chód jest nieprawidłowy, a kręgosłup nadmiernie obciążony. Przez lata rodzice podejmowali trudne wysiłki, uczestnicząc w rehabilitacji, ćwiczeniach i masażach, jednak wszystkie te działania okazały się nieskuteczne.

Sprawdź też
Walentynki

Po wielu próbach leczenia w Polsce Zuzia i jej rodzice zdecydowali się na konsultację ortopedyczną w Wiedniu u jednego z najlepszych specjalistów w Europie. To dopiero tam otrzymali klarowne wyjaśnienie, dlaczego dotychczasowe metody terapii nie przyniosły oczekiwanych efektów. Zuzia potrzebuje wydłużenia ścięgna Achillesa oraz operacji stawu kolanowego, ze względu na nieprawidłowe osadzenie rzepki w stawie.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone