Czytasz
Techno na Sylwestra? Czemu nie!

Techno na Sylwestra? Czemu nie!

Techno

Wielbiciele techno imprez i nieco bardziej intensywnych muzycznych wrażeń mają w tegorocznego Sylwestra kilka naprawdę ciekawych opcji. Jakich dokładnie? Sprawdźcie!

fot. Marta Michalak

Podejście do sylwestrowej nocy jest mocno indywidualną sprawą. Jedni wolą spędzić ten dzień samotnie w łóżku oglądając seriale, inni wybierają domówki w gronie najbliższych znajomych. Są też zwolennicy zabawy na mieście i witania Nowego Roku w klubach. Dla należących do ostatniej grupy, przygotowaliśmy kilka wskazówek, gdzie dobrze się zabawić!

Duel: VSK i inni – Kotłownia M25

Dwunastogodzinna zabawa zapewniana przez doskonałych DJ-ów. VSKOliviaChino, Sept, Michał Wolski, Private Press, Visual Family Collective to gwarancja prawdziwego tanecznego szaleństwa i porywających wizualizacji, na które możecie liczyć w M25 podczas sylwestrowej nocy. Dodatkowymi atutami tej imprezy są: przestrzeń, której surowe, postindustrialne klimaty sprawdzają się idealnie do tego typu wydarzeń oraz nagłośnienie od Funktion-One, o którego jakość możemy być więcej niż spokojni.

 

Pris, VTSS, Lutto Lento i inni, Jasna 1

Jasna to miejsce sprawdzone, lubiane i regularnie odwiedzane przez sympatyków dobrych imprez. Między innymi dlatego tak często się tam pojawiamy. Powitanie Nowego Roku zapowiada się naprawdę hucznie. Duża sala kuratorowana przez VTSS będzie miejscem muzycznych eksperymentów Lutto Lento i Abu Zeinah, a bardziej kameralną przestrzeń przy barze rozgrzeje Jasna 1 Family, czyli m.in. Pitti Schmitti, Ola Teks, MKO czy Cyryl. Będzie wesoło, tanecznie i na wysokim muzycznym poziomie! 

 

Sylwester z Jedynką: Stanislav Tolkachev i inni, Szpitalna 1

Przewrotna nazwa, która w przypadku Szpitalnej 1 nabiera zupełnie innego znaczenia. Krakowski klub zapewni moc sylwestrowych wrażeń – techno, drinki, koreczki i klimat rodem z lat 90. Celebracja mijającego roku i powitanie kolejnego odbędzie się w DJ-skim towarzystwie Stanislava Tolkacheva, Alexandra Sovtysika czy FacheroiPoly Chain. Brzmi jak świetny sylwestrowy plan!

Sprawdź też
VTSS

NYE 24H, Smolna

Nowy zwyczaj zapoczątkowany w ubiegłym roku, zdecydowanie przypadł nam do gustu. Mowa o trwającej całą dobę sylwestrowej zabawie, która całkowicie pochłania miłośników techno. Taneczny maraton rozpocznie się już o godzinie osiemnastej, a w czasie imprezy za DJ-kami pojawią się tacy twórcy jak Błażej Malinowski, AGIM, Anja Kraft, Eltron, Sincz czy Deaf Can Dance i wielu innych. Warto wpaść chociażby po noworocznym obiedzie! 

 

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone