Czytasz
Trixie i Katya wpadną do Łodzi. Wy też powinniście

Trixie i Katya wpadną do Łodzi. Wy też powinniście

Trixie Mattel i Katya Zamolodchikova to szalenie popularne Drag Queen’s z serialu RuPaul’s Drag Race. Już 8 listopada wpadną z wizytą do Łodzi. Czego możemy się spodziewać?

Trasa Trixie i Katya podbijają Stany Zjednoczone swoim najnowszym tournée. Wkrótce zawitają również do Europy, a już w listopadzie artystki wyruszą rozśmieszać nasz kontynent. Ich drugim przystankiem na trasie jest Atlas Arena. Co wydarzy się w Łodzi? Wszystko! Zobaczymy występy do autorskich utworów, talent show, pokaz mody i komediowy stand-up. Wyśmienita zabawa gwarantowana. Nie chcecie tego przegapić.

Bilety na występ Trixie i Katya live

Dwie królowe dragu mają ze sobą dużo wspólnego. Poznały się na planie siódmego sezonu RuPaul’s Drag Race i od tego czasu możemy śledzić ich wspólne projekty. W 2020 premierę miała książka ich autorstwa – Trixie and Katya’s Guide to Modern Womanhood. Na YouTube znajdziemy autorski talk show UNHhhh, który zbliża się do 200 odcinków. Wydaje się nudne? Nic bardziej mylnego. Jest to zdecydowanie najbardziej szalone talk show jakie można znaleźć w internecie. Królowe rozmawiają na każdy możliwy temat i nie krępują się przekraczać granic. Ciekawym uatrakcyjnieniem odcinków jest część wizualna. Wszystko kręcone jest na green screenie a wyobraźnia montażystów nie zna granic. Nie sposób opisać tego, co dzieje się na ekranie, więc polecamy sprawdzić to osobiście.

Trixie Mattel 

Trixie wzięła udział w siódmym sezonie RuPaul’s Drag Race w 2015 roku. Od tego czasu jej świat stanął na głowie i stała się jedną z najpopularniejszych drag queen, które kiedykolwiek pojawiły się w reality show. Nie był to jej jedyny udział w programie sygnowanym imieniem RuPaul’a. W 2018 mogliśmy zobaczyć ją w innej odsłonie programu. RuPaul’s All Stars sezon 3. Jej charyzma, wyjątkowość, nerw i talent doprowadziły ją do zwycięstwa sezonu. Po tym każdy wiedział, że z Trixie nie można zadzierać. Po udziale w programach gwiazda dobrze wykorzystała swoje pięć minut i zmieniła je w kilka lat! Obecnie prowadzi własną firmę kosmetyczną Trixie Cosmetics, tworzy wspólne projekty z Katyą, a ostatnio wraz ze swoim partnerem stworzyła serię Trixie Motel. Na jej koncie znajdziemy również 4 albumy muzyczne – zdecydowanie można więc określić ją mianem kobiety wielu talentów.

Katya Zamolodchikova 

Katyę mogliśmy zobaczyć w siódmym sezonie Drag Race i w drugim sezonie All Stars. W obu przypadkach zaszła daleko, pokonując większość swoich koleżanek. Zdobyła nagrodę publiczności i zyskała miano jednej z ulubionych drag queen fanów. New York Magazine mianował ją jedną z najbardziej wpływowych drag queen w historii. Nic dziwnego! Podobnie jak Trixie wydaje własną muzykę, a razem tworzą różne podcasty i programy. Na rynku znajdziemy paletę cieni Team Katya dystrybuowaną przez firmę Trixie Cosmetics.

Sprawdź też

Katya pojawia się też w programach telewizyjnych i serialach. Jako gościa specjalnego mogliśmy zobaczyć ją w America’s Next Top Model czy Love, Victor. Nie sposób wymienić wszystkich projektów i programów, w których możemy ją spotkać, ale jedno jest pewne: pojawi się w Łodzi i wy też powinniście. 

Przeczytaj też: drag zawładnął popkulturą

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone