Czytasz
Tymek 2022 – kolejne odważne kroki muzycznego wizjonera

Tymek 2022 – kolejne odważne kroki muzycznego wizjonera

tymek 2022

Król rapowego danceflooru nie zwalnia tempa. Dwa nowe utwory potwierdzają jego wizjonerstwo i niewyczerpujące się pokłady kreatywności.

Wydawało się, że Tymek 2022 to zapowiedź letniej trasy artysty, jednak pod tą nazwą kryją się również nowe wydawnictwa. Wszystko zaczęło się od utworu Zadzwonię do Ciebie, który ujrzał światło dzienne 7 lipca. To melancholijny, oparty na klubowej stopie kawałek będący kolejną udaną próbą łączenia radiowego popu z rapem. „Chodzę sam po tej ziemi, wciąż widzę ludzi jak mrówki / Niewielu potrafi coś cenić, wybiera życie na skróty” nawija Tymek. Czy ostatnie ruchy rapera wskazują na zachodzącą w nim przemianę?

Tymek 2022

Odważna promocja i niekonwencjonalne ruchy marketingowe sprawiły, że wokół Tymka zrobiło się bardzo głośno. Artysta nie gustuje w chadzaniu po utartych szlakach. Jest gotowy kroczyć swoją drogą nawet jeśli ceną jest krytyka i niezrozumienie. I chwała mu za to. Na scenie zdecydowanie brakuje postaci, które są gotowe burzyć panujący porządek. Tymek robi to nie tylko na polu muzycznym, ale również poza nim.

Tymek 2022

Młody Milioner to kolejny kawałek z serii Tymek 2022. Jak nawija:

Dzisiaj młody milioner wychowany na sobie
Kiedyś stałem pod blokiem, życzyłaś niepowodzeń
Dzisiaj młody milioner, nagrywane przeboje
Wille z pięknym widokiem, zmieniam na nowo model

Sprawdź też
sarius

Nic dziwnego, że właśnie takim mianem określa się Tymek. Mając na koncie liczne utwory przekraczające barierę 100 mln odtworzeń na Youtube ciężko nie mówić o zawrotnym sukcesie. Najnowszy kawałek wpisuje się również w stylistykę tanecznego rapu. Syntetyczne brzmienie bitu świetnie współgra z płynnym flow Tymka. Całość przyozdabia uzależniający i wpadający w ucho refren. Nie możemy się doczekać dalszych efektów tej eksploracji. Czy doczekamy się projektu złożonego wyłącznie z tego typu kawałków? Szanse na to są chyba spore.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone