Czytasz
Up To Date wraca do gry – ruszyła sprzedaż karnetów

Up To Date wraca do gry – ruszyła sprzedaż karnetów

Powraca nasz ulubiony podlaski festiwal! Do sprzedaży właśnie trafiła limitowana pula karnetów.

Up To Date był jednym z nielicznych festiwali, którym udało się odbyć w pamiętnym 2020 roku. I to w bezpiecznej formule! Można? Można! Redakcja Going. MORE uznała to wydarzenie za jeden z highlightów zeszłego roku. Dodatkowo, UTD organizowali warsztaty z produkcji i miksowania muzyki, których efekty publikowali m.in. na swoim YouTube. Możecie tam posłuchać setów uczestników i uczestniczek spotkań z Kubą Sojką, Monster DJ, Michałem Wolskim czy samym Dtekkiem. Ten ostatni wraz z Cezarym Chwicewski aka DJ-em Czarkiem w listopadzie zgłosił projekt nowej ulicy do Prezydenta Miasta Białegostoku. I udało się! W styczniu w stolicy Podlasia powstała Aleja Ambientowa. Dodatkowo, w mijającym pandemicznym roku do sklepów trafiła nowa festiwalowa kolekcja. Merch jak zwykle na propsie, zwłaszcza, że w sprzedaży pojawiły się super wygodne, dopełniające stylówę maseczki.

Dtekk i Cezary Chwicewski z pismem do prezydenta miasta, źródło: Facebook Up To Date Festival

Oj, działo się! 2020 był zdecydowanie pracowitym i przede wszystkim owocnym rokiem dla wszystkich stojących za naszym ulubionym podlaskim festiwalem. I mimo że Dtekk w wywiadzie dla Going. MORE mówił, że „imprezy na starych zasadach już nie wrócą”, to niektóre wracają – w nowej formule.

Mimo niepewnej sytuacji UTD absolutnie się nie poddaje i ogłasza sprzedaż limitowanej puli karnetów FULL. Planowany na na 3-5 września festiwal to wyczekiwane święto muzyki – nie tylko techno, bo line-up nie zamykał się nigdy na eksperymenty. Ambient, współczesny rap, electro i klasyka – to wszystko znajdziecie w aż 4 wyjątkowych miejskich lokalizacjach.

Mająca swoje ważne miejsce w kalendarzu każdego rejwera impreza liczy sobie już ponad 10 lat! Mamy nadzieję, że w 2021 roku znowu będziemy mogli przybić piątkę na monumentalnym Stadionie Miejskim przy akompaniamencie sowitego techno.

Sprawdź też
gwiazdki Michelin

Fot. Gosia Żuk, Krzysztof Karpiński
źródło: Facebook UTD

Pomimo ciągle zmieniających się okoliczności i zachodzących zmian nieprzerwanie pracujemy nad tym, by ponownie zobaczyć się pod festiwalowymi scenami. Bogatsi o doświadczenie poprzedniej, wyjątkowej edycji festiwalu zorganizujemy maksymalnie atrakcyjne trzy dni pełne muzyki – zapewniają organizatorzy.

Karnety FULL na UTD Festival złapiecie w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone