Czytasz
Vril, Shackleton, Gadi Sassoon i inni – Up To Date wraca z nowym ogłoszeniem

Vril, Shackleton, Gadi Sassoon i inni – Up To Date wraca z nowym ogłoszeniem

Gadi Sasson, fot. Luigi Ziliani, mat. promocyjne

Kolejna porcja artystów od Up To Date to kolejny argument, by odwiedzić Białystok. Nie żebyśmy już wcześniej nie byli zdecydowani na harce w stolicy Podlasia, co to to nie!

Kogo jeszcze usłyszymy na Stadionie w Białymstoku? W kolejnym ogłoszeniu UTD dominują ambientalne, transowe klimaty, instrumentalna wirtuozeria i odważny futuryzm.

Zagra dla nas m.in. Shackleton w wersji live, którego występ powinien ucieszyć wszystkich fanów orientalnych motywów w muzyce elektronicznej. Schackleton to zdecydowanie stary wyjadacz, który przez lata wypracowywał swój niepowtarzalny styl. W końcu określenie ” psychedelic ritual trance maestro” zobowiązuje!

Kosmiczna medytacja pod kierownictwem Gadiego Sassoona? Proszę bardzo. Wszystkim, którzy potrzebują wytchnienia rekomendujemy sesje z mediolańskim kompozytorem – live! Jego kwietniowy występ w amsterdamskim teatrze to dobry przedsmak tego, czego doświadczycie już we wrześniu.

Vril znany jest z rozmarzonych, ambientowych pejzaży dźwiękowych. W takiej formule (ale nie tylko!) wystąpi w Białymstoku. Kto nie zna jego świetnego albumu Anima Mundi, czyli inaczej “dusza świata”, niech od razu nadrabia zaległości! Podczas Up To Date Vril się zmultiplikuje – artystę zobaczymy w dwóch odsłonach.

Bilety na Up To Date kupisz w Going.!

Prosto z kosmosu przyleci do nas Roza Terenzi, która swój pseudonim przyjęła od włoskiej astrofizyczki Fiorelli Terenzi. I wszystko się zgadza bo Roza, a właściwie Katie Campbell, w swoich setach posiłkuje się futurystycznymi kawałkami z acidowym sznytem.

Kolejna kobieta w line-upie. Ale tym razem mamy do czynienia z ostrym jak żyleta, metalicznym graniem. Adiel nie przebiera w środkach. Tutaj czeka nas konkretna młócka z wyrazistym, bezkompromisowym rytmem, który zabierze Was daleko poza mury białostockiego Stadionu.

Afra niedawno odkurzyła swoje winyle i powróciła do tworzenia doskonałych, przemyślanych mikstur na bazie techno, electro, acidu i EDMu. Miłośniczka analogowego brzmienia może pochwalić się różnorodnymi setami – od tych bardziej spokojnych, przez rozkręcające imprezę bangery.

Changsie przyjedzie prosto z Tokio, gdzie jest jedną z najbardziej szanowanych DJ-ek. W jej setach często pojawia się dubstep i UK BASS, choć nie stroni od beep techno czy acidowych wstawek.

Spectribe to reprezentant rodzimego kolektywu SLAP! To także reżyser multimediów, którego prace można zobaczyć w ramach spektakli w reżyserii m.in. Krystiana Lupy, Jana Klaty, Agaty Dudy-Gracz… Na UTD usłyszymy natomiast jego muzyczne techno oblicze.

Muzyka klubowa która eksploruje, eksperymentuje z melodiami i nie boi się wokali – tak można opisać dźwiękowe wojaże Formera. To jedno z odważniejszych nazwisk tego rozdania. I niezwykle spójny projekt audiowizualny.


Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone