Czytasz
Gitarowe riffy w trapowej odsłonie – White 2115 wyrusza w trasę Do zachodu słońca

Gitarowe riffy w trapowej odsłonie – White 2115 wyrusza w trasę Do zachodu słońca

WHITE 2115, mat. promocyjne

Wielbiciel rockowych sampli powraca – reprezentant SB Maffiji, White 2115 w sierpniu wydał album Rockstar: Do zachodu słońca. W ramach jesiennej trasy będziemy mogli usłyszeć nowy materiał na żywo. Raper wystąpi we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.

White 2115 swoją przygodę z rapem zaczął w 2018 roku od wydanego nakładem SBM Label studyjnego debiutanckiego albumu Rockstar, który zdobył status złotej płyty. Rok wcześniej wschodząca gwiazda autotune’owego rapu z rockowym zacięciem wzięła udział w akcji dla młodych talentów SB Starter. W tym czasie Łajcior zaczął współpracować m.in. z Bedoesem, który gościnnie wystąpił w jego numerze Nowi Kumple. Dziś White na dobre zajął miejsce w ekipie SBM. Wraz z jego członkami nagrał niedawno album Hotel Maffija, któremu towarzyszą specjalne vlogi ukazujące kulisy pracy nad wspólnym materiałem

Przydomek “rockstar” wziął się nie bez powodu. Inspiracje gitarowymi brzmieniami, m.in. klasykami grunge’u, słychać w użyciu fragmentów z utworów takich zespołów jak Nirvana – sample z Heart-Shaped Box stały się częścią kawałka Noc z 2018 roku.

W te wakacje artysta powrócił z epilogiem do jego muzycznego debiutu. Album Rockstar: Do zachodu słońca w pre-orderze wyprzedał się w niecałe 24 godziny! Na nowym krążku dominują przepełnione gitarowymi riffami bity. Do współpracy White tym razem zaprosił m.in. Matę, Szpaka i Białasa oraz znanego nam już z poprzednich jego produkcji, specjalistę od bitów – Deemza. Najnowszy album opowiada przede wszystkim o stylu życia rapera-rockmana, czego kwintesencją jest singiel Morgan. Z właściwą sobie nonszalancją White rapuje o medialnym sukcesie, oddanej publice i dobrej whisky, która leje się strumieniami.

Nowy materiał będziecie mogli usłyszeć na żywo w ramach ogólnopolskiej trasy. Na spotkanie z gwiazdą rocka warto się odpowiednio przygotować – White zadbał o nowy merch, który możecie kupić TUTAJ.

Sprawdź też
Nowa płyta Taylor Swift

Bilety na koncerty White’a znajdziesz w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone