Czytasz
White 2115 w ofensywie! Jak brzmi „Offwhite”?

White 2115 w ofensywie! Jak brzmi „Offwhite”?

White 2115 offwhite sbm label

Offwhite to tytuł najnowszego utworu autorstwa rapera White 2115. Artysta przeszedł do potężnej ofensywy wydawniczej. Dopiero co otrzymaliśmy pierwszy singiel z jego nadchodzącej płyty, a już możemy posłuchać kolejnego!


Offwhite to rzeczywiście nie pierwszy utwór autorstwa White 2115 w ostatnim czasie. Jeszcze nie minęły trzy dni od wydania Spadającej Gwiazdy, pierwszego utworu zapowiadającego nową płytę artysty, a już pojawił się kolejny numer z tego albumu. Singiel jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych, a teledysk można obejrzeć na YouTube na nowym kanale rapera.

Sprawdźcie, czy White nie gra aktualnie jakichś koncertów!

White 2115 i jego Offwhite

Powrót króla wakacji

White 2115 wrócił na muzyczną scenę z impetem po prawie dwuletniej przerwie od ostatniego solowego utworu z 2022 roku. W środę, 10 kwietnia, premierę miał jego nowy singiel Spadająca Gwiazda, który szybko zdobył drugie miejsce na liście najpopularniejszych polskich utworów na Spotify tego dnia. Track, który łączy elementy punku i rapu, spotkał się z ciepłym przyjęciem wśród fanów White’a. Raper bowiem słynie z lekkich, gitarowych letniaków. Słuchacze czekają na nie co roku odkąd legendarna już California podbiła ich serca.

Artysta nie zapomniał jednak także o miłośnikach trapu. Dzisiaj został wydany Offwhite, stworzony przez duet Pedro i DKanee, z klimatycznym klipem wyreżyserowanym przez Alexa Paka. Oba utwory promują najnowszy, piąty już solowy album White’a, którego premiera zaplanowana jest na rok 2024.

White 2115 – kiedy płyta?

Choć szczegóły dotyczące daty wydania albumu i rozpoczęcia przedsprzedaży pozostają nieznane, jest to niemal pewne, że wydawnictwo wywoła duże zainteresowanie wśród słuchaczy White’a 2115. Świadczy o tym chociażby fakt, że merch artysty wyprzedał się w ciągu zaledwie 24 godzin. Jak widać, fani nie zapomnieli o swoim idolu. Mimo dwuletniej przerwy wydawniczej wciąż z entuzjazmem mają chęć wspierać go i śledzić dalsze muzyczne poczynania.

Sprawdź też
Amy Winehouse film

Ostatni album White’a, Pretty Boy, miał premierę 24 czerwca 2022 nakładem SBM Label. Na razie wydawnictwo osiągnęło podwójne platynowe wyróżnienie. Warto zaznaczyć, że artysta podjął poważną decyzję dystrybucyjną. Nie korzysta już z usług SBM-u ani nawet wytwórni 2115 swojego przyjaciela Bedoesa. Najnowsza produkcja ukaże się z pomocą Sony Music Poland.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone