Czytasz
Wisłoujście ogłasza artystów tegorocznych edycji. Kto wystąpi w nadmorskiej twierdzy?

Wisłoujście ogłasza artystów tegorocznych edycji. Kto wystąpi w nadmorskiej twierdzy?

Wisłoujście 2020 MORE Catz N Dogz Blazej Malinowski KAMP! techno house festiwal karnety bilety

Wisłoujście odbędzie się w tym roku nie w jeden, a w dwa ostatnie sierpniowe weekendy. I nie jest to wcale polska odpowiedź na Coachellę, a rozsądne rozwiązanie podyktowane pandemią koronawirusa.

Wszystko po to, żeby liczba uczestników mogła zostać rozłożona na dwa festiwalowe weekendy, w trosce o bezpieczeństwo i o dobrą zabawę fanów tanecznej elektroniki. Jak co roku, line-up Wisłoujścia składa się w pełni z polskich artystek i artystów. Dzisiaj poznaliśmy pełne składy obu wydarzeń. My doskonale pamiętamy ubiegłoroczną edycję i już nie możemy doczekać się wyjazdu na najbliższą!

Wśród didżejek i didżejów, którzy zagrają swoje sety w Twierdzy Wisłoujście znalazło się wielu starych, dobrych znajomych festiwalu. Spodziewajcie się zatem energicznego i melodyjnego house’u i szalonego disco, nieco intensywniejszego techno, a także mieszanki downtempo i tech-house’u. Na poniższym plakacie możecie sprawdzić pełny line-up, w którym znajdziecie takich artystów i artystki, jak m.in. Catz N Dogz, Błażej Malinowski, Beskres by KAMP!, Deas, MKO, LuLu Malina, Diana d’Rouze, Foxall, Dtekk, Deaf Can Dance, Anja Kraft, Sept, K.O.D., Marcin Krupa, An on Bast, MaL czy Kuba Sojka i Truant.

Wisłoujście 2020 MORE Catz N Dogz Blazej Malinowski KAMP! techno house festiwal karnety bilety

Przytaczamy więc za organizatorami: “kluby Smolna i Sfinks znów łączą siły z lokalnymi ekipami poznańskiej Tamy, krakowskiego Prozaka i wrocławskiego klubu Ciało, aby pełne ciężkich brzmień Kazamaty, Twierdza, tajemnicza i orientalna scena ukryta w lesie – Raj oraz zlokalizowany na zewnętrznym kręgu wyspy Szaniec.” W tym roku ma pojawić się również nowa, piąta scena. Pamiętajcie też, że ze względu na pandemię koronawirusa liczba biletów będzie mocno ograniczona.

Sprawdź też

Pierwszy weekend Wisłoujścia odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia, kolejny tydzień poźniej: 28-30 sierpnia. Bilety na oba weekendy dostępne będą w Going. od środy. Którą opcję wybieracie?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone