Czytasz
Wisłoujście ogłasza artystów tegorocznych edycji. Kto wystąpi w nadmorskiej twierdzy?

Wisłoujście ogłasza artystów tegorocznych edycji. Kto wystąpi w nadmorskiej twierdzy?

Wisłoujście 2020 MORE Catz N Dogz Blazej Malinowski KAMP! techno house festiwal karnety bilety

Wisłoujście odbędzie się w tym roku nie w jeden, a w dwa ostatnie sierpniowe weekendy. I nie jest to wcale polska odpowiedź na Coachellę, a rozsądne rozwiązanie podyktowane pandemią koronawirusa.

Wszystko po to, żeby liczba uczestników mogła zostać rozłożona na dwa festiwalowe weekendy, w trosce o bezpieczeństwo i o dobrą zabawę fanów tanecznej elektroniki. Jak co roku, line-up Wisłoujścia składa się w pełni z polskich artystek i artystów. Dzisiaj poznaliśmy pełne składy obu wydarzeń. My doskonale pamiętamy ubiegłoroczną edycję i już nie możemy doczekać się wyjazdu na najbliższą!

Wśród didżejek i didżejów, którzy zagrają swoje sety w Twierdzy Wisłoujście znalazło się wielu starych, dobrych znajomych festiwalu. Spodziewajcie się zatem energicznego i melodyjnego house’u i szalonego disco, nieco intensywniejszego techno, a także mieszanki downtempo i tech-house’u. Na poniższym plakacie możecie sprawdzić pełny line-up, w którym znajdziecie takich artystów i artystki, jak m.in. Catz N Dogz, Błażej Malinowski, Beskres by KAMP!, Deas, MKO, LuLu Malina, Diana d’Rouze, Foxall, Dtekk, Deaf Can Dance, Anja Kraft, Sept, K.O.D., Marcin Krupa, An on Bast, MaL czy Kuba Sojka i Truant.

Wisłoujście 2020 MORE Catz N Dogz Blazej Malinowski KAMP! techno house festiwal karnety bilety

Przytaczamy więc za organizatorami: “kluby Smolna i Sfinks znów łączą siły z lokalnymi ekipami poznańskiej Tamy, krakowskiego Prozaka i wrocławskiego klubu Ciało, aby pełne ciężkich brzmień Kazamaty, Twierdza, tajemnicza i orientalna scena ukryta w lesie – Raj oraz zlokalizowany na zewnętrznym kręgu wyspy Szaniec.” W tym roku ma pojawić się również nowa, piąta scena. Pamiętajcie też, że ze względu na pandemię koronawirusa liczba biletów będzie mocno ograniczona.

Sprawdź też
Young Multi Szpaku

Pierwszy weekend Wisłoujścia odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia, kolejny tydzień poźniej: 28-30 sierpnia. Bilety na oba weekendy dostępne będą w Going. od środy. Którą opcję wybieracie?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone