Czytasz
Wszyscy na start! Międzyklubowe Zawody w Beer Ponga już w ten czwartek

Wszyscy na start! Międzyklubowe Zawody w Beer Ponga już w ten czwartek

Beer Pong ISKRA 999 Going. MORE Zagrywki polecamy kluby Smolna Jasna

Beer Pong – ta kultowa gra towarzyska po raz kolejny zawita do ISKRY, a wszystko za sprawą takeoveru popularnego klubu 999. My też weźmiemy udział w tej zabawie, chodźcie kibicować!

Gry zespołowe na świeżym powietrzu to coś, za czym mocno tęskniliśmy podczas lockdownu. A jeśli można jeszcze zachować wymagane odległości i ograniczony kontakt z innymi graczami – doskonale. Właśnie taką zabawę zapewnia popularny Beer Pong. W ISKRZE spodziewajcie się jego nietypowej odsłony.

Dlaczego? A dlatego, że udział w tych wspaniałych rozgrywkach wezmą m.in. popularne warszawskie kluby, organizatorzy, kulturalne inicjatywy oraz my – ekipa Going.

Jak zapewniają nas organizatorzy wydarzenia: “Rzuty do kubeczka okazały się być naprawdę emocjonujące i teraz podbijamy stawkę. Oprócz drużyn złożonych z klubowiczów, swoich sił w ten czwartek spróbują też reprezentację klubowe. Ten wieczór zdecydowanie zapadnie w pamięć, bo kto nie chciałby się przekonać, kto z dwójki Luzztro i 999 wytrzyma dłużej, albo kto wyjdzie zwycięsko z pojedynku Smolna vs Jasna 1?”

W czwartek w ogrodzie ISKRA Pole Mokotowskie spotkacie następujące składy: Bunker Events, The Blue Oyster, DUEL, Going., Elektrowkręta, ISKRA Pole Mokotowskie, Jasna 1, Luzztro, Oramics, Smolna, UL, Pogłos, Wake & Rave.

My trenujemy w pocie czoła od dobrych kilku dni i musimy przyznać, że nasze skille notują mocny wzrost. Jeśli chcecie przekonać się o tym, jak daleko zabrniemy i z jakimi ekipami pójdzie nam najlepiej – wbijajcie jutro do ISKRY!

Pamiętajcie również, że Beer Pong jest jedną z atrakcji niedawno otwartych Zagrywek. Jeśli chcecie zarezerwować którąś z gier i wybrać się z ziomkami – wszelakie informacje znajdziecie pod tym adresem.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone