Czytasz
Wybieramy naszą ulubioną muzykę inspirowaną systemem Windows

Wybieramy naszą ulubioną muzykę inspirowaną systemem Windows

Windows Quebonafide Romantic Psycho Experience

Od dobrych kilku dni raper Quebonafide i jego wizerunkowa wolta nie schodzą z ust fanów, dziennikarzy i ekspertów od PR-u. Introwertyczny wajb, małomówność i wyjątkowa skromność, a do tego inspiracja nerdozą.

Nasz team kreatywno-deweloperski postanowił przekuć to w dedykowany landing page, na którym oprócz możliwości zakupu biletu na trasę (od 27 lutego), możecie też porobić kilka innych ciekawych rzeczy. Jakich? Sprawdźcie sami (podpowiadamy, że na naszym Instagramie dzieje się w związku z tym całkiem spoko konkurs).

Romantic Psycho Experience – sprawdź to i wypatruj biletów!

Jako że design strony nawiązuje do znanego, często używanego i (czasami) lubianego systemu operacyjnego, postanowiliśmy zrobić szybką selekcję naszych ulubionych muzycznych utworów związanych z Windowsem. Brian Eno spowolniony 23 razy for the win, będziemy kochać i wracać zawsze.

Kiedy wchodzisz do gorącej kąpieli i spędzasz tam kolejne dwie godziny:

Kiedy nie możesz się zdecydować na imprezowy outfit:

Kiedy właśnie pobrałeś Abletona na nielegalu:

Kiedy tęsknisz za 50 Cent – “In Da Club”:

Sprawdź też

Chciałbym kiedyś zagrać na Unsoundzie be like:

Wbijajcie na naszą stronę promującą Romantic Psycho Experience, tam poczujecie się jak w późnych latach 90,. pogracie w sapera i przypomnicie sobie wspaniały interfejs tamtejszych systemów operacyjnych. A oprócz tego kupicie bilety na trasę Quebonafide – już od 27 lutego w Empik Premium i dzień później w Going. i Empik Bilety.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone