Czytasz
Wysokie loty nie tylko w muzyce. Travis Scott chce podbić Harvard

Wysokie loty nie tylko w muzyce. Travis Scott chce podbić Harvard

Travis Scott Harvard

Muszę ciężko pracować, żeby się dostać. Nie pozwolą mi iść na skróty – mówi Travis Scott, który wraca do szkoły, a dokładniej zmierza na Harvard.

W wywiadzie dla GQ, dokładniej wydania Man of the Year, Travis Scott ujawnił, że planuje studiować architekturę i już kilka razy odwiedził Harvard. – Muszę ciężko pracować, żeby się dostać. Nie pozwolą mi iść na skróty – ujawnił La Flame, dodając, że poważnie przyjrzał się procesowi rekrutacji.

Ponadto potwierdził, że planuje wrócić na studia po zakończeniu trwającej trasy UTOPIA – Circus Maximus Tour. Dodał, że to koncert w pełnym wymiarze godzin, co oznacza, że przeniesie się do Bostonu, aby móc studiować na kampusie. Zapewnił jednak, że nadal myśli o swojej karierze. – Prawdopodobnie będą to cztery lata. Oczywiście nadal zamierzam tworzyć muzykę – dodał artysta.

Zawsze interesowałem się projektowaniem strukturalnym i inżynierią strukturalną oraz próbowałem budować różne rzeczy. Kiedy zaczynasz widzieć, jak dziwne rzeczy można kształtować, a następnie zobaczyć, jak mogą one działać strukturalnie, to jest to interesujące. Zawsze staram się rozwiązywać problemy. Wiele rzeczy mnie intryguje. Robię teraz próby i zawsze zadaję pytania dotyczące nawet samej konstrukcji i inscenizacji oraz tego, jak można to zbudować.

Podsumował raper

Premiera płyty Travisa była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Utopia już teraz uznawana jest za przełomowy pod wieloma kątami projekt, dzięki któremu raper powrócił na szczyt. Ikonicznym stał się również jego koncert w rzymskim Circus Maximus nieopodal Koloseum. Wydarzenie to było globalnym debiutem na żywo bijącego rekordy popularności albumu, z udziałem ponad 60000 uczestników i występem Kanye Westa.

Sprawdź też
Queen

Czytajcie więcej o raperach zza oceanu tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone