Czytasz
Young Igi i Oki w nowym singlu!

Young Igi i Oki w nowym singlu!

Young Igi i Oki

Young Igi i maszyna marketingowa jego najnowszej płyty ruszyli w najlepsze. Dzisiaj premierę miał drugi już singiel z najnowszego wydawnictwa rapera. Na featcie Oki, a tytuł to Pleasure.

Ten rok również należy do OIO, mimo, że trio nie wydaje kolejnego wspólnego albumu. Po bardzo udanych solowych projektach Otsochodzi i Okiego, ostatni z członków kolektywu również szykuje swoją płytę. Young Igi atakuje z drugim już utworem ze swojego najnowszego albumu. Gościnnie na utworze Pleasure pojawia się Oki. Instrumental jest autorstwa Atutowego, który swoimi produkcjami ostatnio podbija polski rapowy mainstream wzdłuż i wszerz. Za teledysk z kolei odpowiada twórca o pseudonimie @yungssebv.

Young Igi i Oki

Poprzedni, pierwszy singiel Igiego nosił tytuł Małe Krople i pisaliśmy o nim tutaj. Artysta zaskoczył swoich fanów nie tylko muzycznie, ale również wizualnie. Teledysk do Małych Kropli ujawnił bowiem nowy wizerunek rapera – Igi ściął swoje ikoniczne, długie włosy, którymi wyróżniał się od początku kariery. Co więcej, otrzymaliśmy wreszcie informację o tytule najnowszej płyty – Notatki z Marginesu.

O utworze mogliśmy dowiedzieć się już ponad tydzień temu z nietypowej akcji promocyjnej. W całej Warszawie zostały rozwieszone plakaty z Igim i tajemniczym numerem telefonu. Po zadzwonieniu na ów numer, można było przesłuchać krótką rozmowę, w której Young Igi i Oki rozmawiali na temat nadchodzącego singla.

Young Igi i Oki
Young Igi i Oki

Young Igi jest w istnym szale wydawniczym. Raper wypuszcza już trzeci album w przeciągu 1,5 roku. Po zeszłorocznym projekcie OIO, Igi ani trochę nie wyhamował i już z początkiem 2022 wypuścił wraz z Żabsonem Amfisbenę. Minęło ledwo pół roku, i po współdzielonych płytach zabrał się za solo. Dodatkowo, warto dodać, że Igi praktycznie bez przerwy koncertuje i nie zatrzymuje się z działaniami ani na moment. Jak widać, nie brakuje mu motywacji i siły do kolejnych projektów, a najlepsze ruchy wydawnicze jego autorstwa prawdopodobnie jeszcze przed nami.

Sprawdź też
Asteria

Obczaj też bilety na koncerty trzeciego członka OIO. Otsochodzi ma swoją trasę!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone