Czytasz
Young Thug i Gunna trafią do więzienia?

Young Thug i Gunna trafią do więzienia?

To nie clickbait! Young Thug i Gunna mogą faktycznie trafić za kratki. Obaj znaleźli się na liście 28 osób oskarżonych o popełnienie aż 56 przestępstw.

Wszystko rozbija się o działalność gangu YSL, którym Thugger może rzekomo przewodzić. Atlanta od lat objęta jest konfliktem na linii wspomnianego YSL z YFN. Oba zgrupowania łączy nie tylko wzajemna niechęć, ale też szereg poważnych gangsterskich zagrywek.

Young Thug trafi do więzienia?

Po tym jak dom Young Thuga został przeszukany, raper trafił do aresztu. Tam usłyszał zarzut o zlecenie zabójstwa YFN Lucciego. Jak wiemy, panowie mieli na pieńku od 2017 roku. Lucciemu nie spodobał się wówczas ekstrawagancki styl ubioru Thuggera, co wznieciło większy konflikt. Autor Barter 6 wynajął również rzekomo auto, które zostało użyte podczas napadu na członka wrogiego gangu – Donovana Thomasa. Sytuacja miała miejsce w październiku 2015 roku.

Zarzuty skierowane przeciwko Gunnie zdają się być lżejszy. Raper jest posądzony o naruszenie ustawy RICO. Akt oskarżenia wymierzony w 28 osób związanych z działalnością YSL zawiera aż 88 stron. Wszystko wskazuje na to, że sytuacja jest poważna, a znani raperzy są w poważnych tarapatach.

Gunna jest częścią założonej przez Young Thuga wytwórni Young Stoner Life. Obaj cieszyli się w ostatnich latach sporymi sukcesami. Pierwszy z nich może się poszczycić bardzo dobrze przyjętym albumem Wunna, który wyszedł w 2020. Wypuszczone w tym roku DS4EVER również spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem. W 2021 raperzy znaleźli się na składance Slime Language 2.

Sprawdź też
clout festival 2022

Thugger to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Człowiek, bez którego trap nie osiągnąłby nigdy takiej popularności, jaką cieszy się dziś. O jego karierze i wpływie na rozwój sceny pisaliśmy w tekście o najlepszych technicznie raperach:

Wokal Thuggera to magiczna substancja, która może przybrać dowolną formę jak w Terminatorze. Przeciwnicy autotjuna od lat powielają ignoranckie brednie o tym, że potrafi on zamienić kogokolwiek w wokalistę. Nic bardziej mylnego. Umiejętność wykorzystania tego narzędzia to ogromna sztuka, a Thugger wielokrotnie to udowadniał ukazując możliwości swojego czystego głosu. W moim rankingu Barter 6 jest szczytem jego muzycznej wizji, ale nie mogę odmówić budzącej szacunek ambicji późniejszych projektów.

Najlepszy raper – Eminem, Kendrick czy Denzel Curry? A może ktoś inny?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone